۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
بازدید:۳۷۹۳
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قاین از دستگیری قاتل لحظاتی پس از ارتکاب جرم در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۸۹۷۱۷

به گزارش صد انلاین ،  حسین رفعتی نژاد اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری فردی در یکی از روستاهای شهرستان قاین بلافاصله مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

 

 

 

جانشین فرمانده انتظامی قاین بیان کرد: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد یک از اهالی روستا در درگیری به وسیله چاقو مصدوم شده و پس از اعزام به بیمارستان بعلت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قاین با بیان اینکه مأموران با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی، متهم مورد نظر را شناسایی کردند؛ تصریح کرد: کاراگاهان پلیس سرنخ‌هایی از محل اختفا متهم به دست آورده که در نهایت مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با دادستان در یک عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ رفعتی نژاد با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده علت و انگیزه قتل را اختلافات شخصی عنوان کرد؛ خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: می‌توان با بکارگیری اندکی سعه صدر و کنترل خشم از وقوع بسیاری از جنایات این چنین پیشگیری کرد.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها