۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۳
بازدید:۱۱۹
صد انلاین | رئیس پلیس بین‌الملل از بازداشت فرد ایرانی (در ایران) به اتهام کلاهبرداری در یکی از کشورهای همسایه خبر داد.
کد خبر : ۸۹۷۱۲
 

به گزارش صد آنلاین ، سردار مجید کریمی؛ رئیس پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: فردی که تحت پیگرد مراجع قضائی یکی از کشورهای همسایه به اتهام کلاهبرداری به مبلغ 2 میلیون و 500 هزار دلار بود، پس از بازداشت در تهران، جهت رسیدگی پرونده، تحویل مراجع قضایی شد.

 

 

 

 

وی در تکمیل این خبر گفت: متهم به عنوان مدیرکل شرکتی در یکی از کشورهای همسایه مشغول بکار بوده است و با تبانی حسابدار اصلی شرکت اقدام به کلاهبرداری از آن شرکت به میزان 2 میلیون و 500 هزار دلار در قالب فروش غیرقانونی محصولات شرکت می‌کند.

کلاهبردار میلیاردی دارای اعلام قرمز پلیس اینترپل دستگیر شد

این مقام انتظامی افزود: پس از شکایت شاکی پرونده در کشور همسایه و اعلام اینترپل کشور مربوطه اعلان قرمز یا حکم جلب بین‌المللی علیه مشارالیه، صادر شد و شناسایی و دستگیری نامبرده را از پلیس بین‌الملل تهران درخواست کرد که پس از انعکاس موضوع به مرجع قضایی کشورمان، نهایتا نامبرده هفتم خردادماه سال جاری در تهران شناسایی، دستگیر و روانه زندان می شود.

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا در ادامه افزود: پس از شناسایی این متهم در کشورمان و بازداشت وی در تهران توسط ماموران انتظامی، متهم به مراجع قضائی معرفی و پس از رسیدگی، نهایتاً جهت رسیدگی پرونده، تحویل قوه قضائیه شد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها