آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۰
بازدید:۱۶۹
صد آنلاین | مرد شرور که ۱۸ روز قبل دختری را از خیابانی در شیراز ربوده‌بود، بازداشت و گروگان در سلامت کامل آزاد شد. 
کد خبر : ۸۹۶۹۱

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از روزنامه جوان، سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: تحقیقات پلیس شیراز برای بازدشت مرد شرور از هفتم فروردین ماه به جریان افتاد. آن روز به مأموران پلیس خبر رسید سارق مسلح در حالی که اسلحه وینچستر به دست داشت، خودروی سواری پراید را متوقف و خودرو را سرقت کرده‌است، بنابراین تحقیقات برای بازداشت متهم به جریان افتاد تا اینکه ۲۴ اردیبهشت خبر رسید متهم این بار دختری ۲۰ ساله را ربوده‌است. بعد از آن بود که بررسی‌های دوباره به جریان افتاد، اما سرنخی از متهم به دست نیامد تا اینکه دو روز قبل مخفیگاه وی در یکی از شهرستان‌های اطراف شیراز شناسایی و متهم بازداشت شد.

 

 

 

 

بررسی سوابق متهم نشان داد که او از مجرمان سابقه‌دار است که سوابق سرقت مسلحانه، خرید و فروش موادمخدر، نزاع دسته‌جمعی، قدرت‌نمایی با سلاح سرد، ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید و تمرد از فرمان پلیس در کارنامه‌اش ثبت شده‌است. مأموران پلیس همچنین در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه وینچستر و سواری پراید سرقت‌شده را کشف کردند.

در شاخه دیگری از بررسی‌ها مأموران موفق شدند محل نگهداری دختر جوان را کشف و او را در سلامت کامل پیدا کنند و به خانواده‌اش تحویل دهند. بررسی‌ها در این‌باره جریان دارد.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها