آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۲
بازدید:۱۱۷
صد آنلاین | چندی قبل زن جوانی به دادگاه خانواده رفت و خواهان بازداشت همسرش به خاطر نپرداختن مهریه شد.
کد خبر : ۸۹۶۷۷

به گزارش صد آنلاین ،  زن جوان گفت: دو سال قبل با فرهاد آشنا شدم و ازدواج کردیم. اما خیلی زود اختلافاتمان شروع شد بطوریکه هر روز باهم درگیر بودیم. درنهایت هم از هم جدا شدیم. مهریه‌ام 114 سکه بود اما چون فرهاد توانایی پرداخت کامل مهریه را نداشت، دادگاه برای او اقساط در نظر گرفت.

 

 

 


روزنامه ایران نوشت: او ادامه داد: قرار بر آن شد که هر ماه یک ربع سکه به عنوان مهریه پراخت کند. 8 ماه اول را پرداخت کرد اما 4 ماه است که از مهریه خبری نیست. تلفن هایم را نیز جواب نمی‌دهد و خبری از او ندارم. می‌خواهم همسر سابقم را بازداشت کنید تا سکه‌هایم را پرداخت کند. تنها درآمدم سکه‌هایی است که به عنوان مهریه دریافت می‌کنم و از نظر مالی با مشکل مواجه شده‌ام.
با شکایت زن جوان، حکم بازداشت فرهاد صادر شد. در حالی حکم بازداشت مرد جوان صادر شد که او محل زندگی‌اش را تغییر داده بود و آدرسی از او در دست نبود.
از آنجایی که فرهاد توانایی پرداخت مهریه را نداشت، تصمیم به فرار گرفت و محل زندگی‌اش را به همین دلیل ترک کرده بود.
در حالی که مرد جوان حکم بازداشتش صادر شده بود، روز گذشته وی بی‌خبر از این ماجرا به دادسرای جنایی تهران رفت تا امور قانونی برای آزادی یکی از بستگانش به نام پیمان را که به اتهام آدم ربایی بازداشت بود، انجام دهد. پیمان چهار سال قبل، با یکی از دوستانش به نام شاهین به اختلاف خورده بود و تصمیم گرفت برای وصول پول‌هایش چند آدم ربا اجیر کند. بعد از آن با همدستی آدم رباها، اقدام به ربودن شاهین کرده و او را به خانه‌ای در خارج از کشور منتقل کردند. اما درنهایت پلیس موفق به دستگیری اعضای این آدم‌ربایی شد و گروگانشان را نیز آزاد کردند. پیمان نیز از چهار سال قبل به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شده و در زندان به سر می‌برد. اما با سپری شدن مدتی از حبسش نامش در لیست زندانیان آزادی مشروط قرار گرفت.
اما از آنجایی که خانواده پیمان در شهرستان به سر می‌بردند، از فرهاد خواسته شد که برای پیگیری کارهای آزادی مشروط او به دادسرا برود. زمانی که فرهاد راهی دادسرای امور جنایی پایتخت شد، کارت شناسایی‌اش را ارائه کرد تا کارهای شاهین را انجام دهد. اما زمانی که مشخصات او به سیستم داده شد تا روند اداری انجام شود، مشخص شد حکم بازداشت او به خاطر نپرداختن مهریه صادر شده است. بدین ترتیب وی به دستور قاضی شعبه دوم اجرای احکام دادسرای امور جنایی بازداشت شد.

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها