آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۱
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا خبر داد؛

دستگیری ۷ عضو اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر در کشور

بازدید:۱۱۴
صد آنلاین | سردار کاکاوند از انهدام باند قاچاق مسلحانه مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر کشف شد و ۷ نفر از اعضای اصلی شبکه دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۹۶۰۳

دستگیری ۷ عضو اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر در کشوربه گزارش صد آنلاین ، سردار "ایرج کاکاوند" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا اظهار داشت با تاکید فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر برخورد جدی با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، امسال اولویت اصلی اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر، مبارزه قاطع و همه جانبه با باند‌ها و گروه‌های مسلحانه حمل و قاچاق مواد مخدر قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

سردار کاکاوند افزود: مأموران پلیس پس از چند ماه اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند، ضربه سنگینی به دو باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که در مرز‌های شرقی کشور فعالیت داشتند، وارد کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: این دو باند محموله‌های عمده مواد مخدر را از کشور افغانستان به صورت مسلحانه به داخل کشور وارد کرده و از طریق کویر به استان‌های مرکزی کشور منتقل می‌کردند.

وی افزود: این شبکه مواد مخدر به سرکردگی یک شرور معروف در استان سیستان و بلوچستان که سابقه قاچاق مواد مخدر از آن سوی مرز‌ها به داخل کشور را داشت، اقدام به قاچاق می‌کردند.

سردار کاکاوند گفت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس، علاوه بر دستگیری سرکرده شبکه و ۶ نفر از عناصر اصلی دیگر، ۳۷ نفر از مرتبطین شبکه در چند استان شناسایی و دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در چند مرحله عملیات پلیسی، بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه، هروئین و مواد صنعتی به همراه ۷ قبضه سلاح سبک و نیمه سنگین و ۳۰ دستگاه خودرو از متهمان کشف و توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه اموال قاچاقچیان به ارزش حدود ۳۰۰ میلیارد تومان شناسایی شد، یادآور شد: پلیس علاوه بر برخورد جدی با خرده فروش و توزیع کنندگان مواد مخدر، همواره به دنبال ضربه به عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر است.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها