آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰
بازدید:۳۱۳۷
صد آنلاین | سرپرست انتظامی شهرستان از دستگیری قاتل مسلح دو شهروند و تیراندازی به دو آمبولانس و مجروحیت پرستار در عنبرآباد خبر داد.
کد خبر : ۸۹۵۹۲

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ علی کریمی امروز ۱۲ خردادماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قتل مسلحانه دو شهروند و تیراندازی به آمبولانس در فروردین ماه امسال، بلافاصله اکیپی مجرب از کارآگاهان پلیس با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

 

 

 

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی عنبرآباد با پی جویی‌های پلیسی و تخصصی، موفق به شناسایی محل اختفای قاتل شدند و در یک عملیات پلیسی، متهم فراری را پس از ۴۹ روز زندگی مخفیانه در مخفیگاهش در یکی از روستاهای اطراف شهرستان عنبرآباد دستگیر کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان عنبرآباد با اشاره به پیگیری‌های مجدانه پلیس در دستگیری قاتل و کشف دو قبضه سلاح جنگی از متهم خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات پلیس پس از مواجهه با شواهد و مدارک به بزه ارتکابی (قتل) اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی که با مقتولان داشته عنوان نمود که در نهایت جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها