آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۶
بازدید:۲۹۲
صد آنلاین | به دنبال قتل مدیرعامل یک شرکت خصوصی ساختمانی با کلت‌کمری در خیابان سهروردی، تحقیقات جنایی برای دستگیری قاتل آغاز شد.
کد خبر : ۸۹۵۸۹
 

به گزارش صد آنلاین ، اوایل خردادماه امسال، کشف جسد مرد سالخورده‌ای در یکی از شرکت‌های خصوصی در خیابان سهروردی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش داده شد.

 

 

 

 

 

 

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی خیلی زود راهی محل موردنظر شدند و جسد مرد سالخورده‌ای را مشاهده کردند که از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود. در بررسی‌های اولیه نیز آثار سرقت در شرکت پیدا نشد.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول صاحب شرکت ساخت و ساز ساختمانی بوده که قاتل در زمانی خلوت با اجرای نقشه قبلی وارد آنجا شده و احتمالاً به‌خاطر اختلافات شخصی با سلاح گرم مرتکب جنایت و نهایتا قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشته است.

قتل مرد جوان با شلیک گلوله به گردن

پس از تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان  اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف شرکت هویت قاتل را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

 جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی جهت کشف زوایای پنهان پرونده  ادامه دارد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها