آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۹
وام ضروری بازنشستگان کارگری ۳ برابر شد/ ثبت نام از این تاریخ و به صورت غیرحضوری آغاز می‌شود
بازدید:۶۱۷
دولت در راستای حمایت از بازنشستگان و کمک به معیشت این عزیزان ظاهرا مبلغ وام ضروری را ۳ برابر کرد.
کد خبر : ۸۹۵۷۹

در اقدامی حمایتی از سوی دولت وام ضروری بازنشستگان کارگری در سال جدید احتمالا به ۳۰ میلیون تومان افزایش میابد. این وام با هدف کمک به تامین نیاز‌های ضروری بازنشستگان و ارتقای سطح زندگی آنان در نظر گرفته شده است.

 

 

پرداخت وام ضروری بازنشستگان کارگری از اواخر خردادماه آغاز می‌شود و ثبت نام آن غیرحضوری خواهد بود؛ اولویت پرداخت با افرادی‌ست که تاکنون وام نگرفته‌اند.  

 

 

اولویت پرداخت وام با بازنشستگانی که تاکنون وام دریافت نکرده‌اند:این اقدام عدالت را در توزیع وام میان بازنشستگان برقرار می‌کند و از انباشت وام در دست عده‌ای خاص جلوگیری می‌کند.

 

 

نحوه ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از اواخر خردادماه به صورت غیرحضوری آغاز می‌شود. جزئیات دقیق نحوه ثبت نام از طریق رسانه‌ها و وب سایت سازمان تامین اجتماعی به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

 

امیدواری به آینده‌ای روشن‌تر برای بازنشستگان

افزایش وام ضروری بازنشستگان خبر خوشی برای این قشر زحمتکش است. این اقدام نشان می‌دهد که دولت به فکر معیشت بازنشستگان است و برای رفاه حال آنها تلاش می‌کند. امیدواریم در آینده شاهد اقدامات حمایتی بیشتری از سوی دولت برای این عزیزان باشیم.

 

 

درخواست از مسئولین برای افزایش مستمری بازنشستگان

در کنار افزایش وام ضروری، ضروری است که مستمری بازنشستگان نیز به طور قابل توجهی افزایش یابد. مستمری فعلی بازنشستگان به هیچ وجه کفاف مخارج زندگی آنها را نمی‌دهد و این قشر زحمتکش در تنگنای شدید معیشتی قرار دارند. از مسئولین تقاضا می‌شود که برای حل این مشکل، چاره‌ای اساسی بیندیشند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها