آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۰
بازدید:۲۹۵
صد آنلاین | مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با اشاره به مشکلات پارک جنگلی چیتگر از جمله کمبود آب که باعث آفت‌زدگی درختان شده است، گفت: آبرسانی به پارک دردستور کاراست.
کد خبر : ۸۹۵۷۰
 

به گزارش صد آنلاین ، رضا بیانی در بازدید از وضعیت درختان پارک جنگلی چیتگر ضمن ابراز خرسندی از بارش‌های اخیر، گفت: این بارش‌ها فرصتی دوباره برای احیای منابع طبیعی استان به‌خصوص پارک‌های جنگلی بوده است و ما باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و با اقدامات لازم از نابودی این سرمایه‌های ارزشمند جلوگیری کنیم.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به مشکلات پارک جنگلی چیتگر از جمله کمبود آب که باعث آفت‌زدگی درختان شده است، گفت: برای حل این مشکلات، برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. یکی از این برنامه‌ها، آبرسانی به این پارک همچنین انجام اقدامات لازم برای مبارزه با آفت‌ها به‌خصوص سوسک پوست‌خوار است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در ادامه از مردم خواست تا در حفظ و نگهداری از منابع طبیعی، به خصوص پارک‌های جنگلی، کوشا باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران وی گفت: همه ما باید در قبال حفظ این نعمت‌های الهی مسئول باشیم. از مردم تقاضا می‌کنیم که از روشن کردن آتش در پارک‌ها خودداری کنند و از ریختن زباله در آن‌ها بپرهیزند.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها