آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۱
بازدید:۵۱۱۱
صد آنلاین | دختر جوانی که با شکایت دایی‌های خود به عنوان مظنون به قتل مادرش بازداشت شده بود، اما هرگونه جرمی را رد می‌کرد در ادعایی جدید مرگ مادرش را خودکشی دانست.
کد خبر : ۸۹۴۸۳

 

به گزارش صد آنلاین ، مدتی قبل دختر جوانی در تماس با اورژانس از بد حال بودن مادرش خبر داد و پس از آن با رسیدن امدادگران اورژانس زن میانسال به بیمارستان انتقال یافت؛ اما در بیمارستان اقدامات پزشکی موثر واقع نشد و زن میانسال جان خود را از دست داد.

 

به این ترتیب با فاصله کوتاهی از انتقال زن به بیمارستان ماموران پلیس حاضر در آنجا از مرگ او مطلع شدند و موضوع را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اطلاع دادند.

دختر جوان در اظهارات اولیه خود گفت: روز حادثه سر کار بودم و وقتی به خانه آمدم، دیدم حال مادرم خوب نیست و با حال بد روی زمین افتاده است،‌ به همین دلیل با اورژانس تماس گرفتم و مادرم را به بیمارستان رساندیم. در اورژانس بیمارستان پزشکان هر کاری از دستشان بر می‌آمد برایش کردند؛ اما فوت شد.

در وهله اول موضوع، مرگ مشکوک اعلام شد و بازپرس جنایی دستور شناسایی اولیای دم و ثبت اظهارات آنها را صادر کرد.

همچنین جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت تا معاینات و نمونه‌برداری‌های لازم برای تشخیص علت اصلی مرگ انجام شود. در نهایت روز قبل ، علت مرگ، مسمومیت دارویی اعلام شد و برادران متوفی از خواهرزاده خود به اتهام دست داشتن در مرگ مادرش شکایت کردند.

آنها گفتند: خواهرمان سالم بود و از آنجایی که علت مرگش مسمومیت دارویی است ما به خواهرزاده‌‌مان مشکوک هستیم و احتمال دارد او با هدف تصاحب اموال، مادرش را مسموم کرده باشد.

دختر جوان در این مرحله از تحقیقات در مود مسمومیت دارویی مادرش گفت:‌ من از دلیل این اتفاق اطلاعی ندارم. نمی‌دانم مادرم از چه دارویی و به چه مقدار مصرف کرده است. همانطور که قبلا هم گفته‌ام وقتی به خانه آمدم دیدم حال مادرم بد است و او را به بیمارستان بردم.

با توجه به شکایت مطرح شده دختر جوان بازداشت شد تا تحقیقات در مورد ادعای مطرح شده انجام شود.

در پی بازداشت دختر جوان پرونده او در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

در حال حاضر  قطعی شده زن میانسال بر اثر مسمومیت فوت شده است. با اعلام این نظریه، دختر جوان در اظهارات جدید گفت: من مادرم را نکشته‌ام و او خودکشی کرده است.

بنا به این گزارش  تحقیقات برای تایید یا رد این ادعا همچنان دامه دارد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها