آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۸
بازدید:۹۸
صد انلاین | در پی حمله ائتلاف متجاوز آمریکایی-انگلیسی به جنوب و شمال صنعا که منجر به شهادت 16نفر و مجروحیت 41نفر شد، نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یگان موشکی و نیروی دریایی ارتش یمن در پاسخ به حملات نیروهای آمریکایی و انگلیسی به مناطقی از استان الحدیده و بندر الصلیف و در ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین، ناو هواپیمابر آمریکایی «آیزنهاور» را در دریای سرخ هدف قرار داده است.
کد خبر : ۸۹۴۷۰

به گزارش صد آنلاین ، در پی حمله ائتلاف متجاوز آمریکایی-انگلیسی به جنوب و شمال صنعا که منجر به شهادت 16نفر و مجروحیت 41نفر شد، نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یگان موشکی و نیروی دریایی ارتش یمن در پاسخ به حملات نیروهای آمریکایی و انگلیسی به مناطقی از استان الحدیده و بندر الصلیف و در ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین، ناو هواپیمابر آمریکایی «آیزنهاور» را در دریای سرخ هدف قرار داده است.

 

 

 

 

 

 

نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که این حمله با تعدادی موشک کروز و بالستیک انجام شده که به یاری خدا این موشک‌ها به‌طور مستقیم به هدف اصابت کرده است. نیروهای مسلح یمن در بیانیه خود تأکید کرد که نیروهای مسلح یمن از پاسخ دادن مستقیم و فوری به هر تجاوز جدید به خاک این کشور با هدف قرار دادن همه منابع تهدید و همه اهداف آمریکا و انگلیس در دریای سرخ و دریای عرب تردید نخواهند کرد. براساس گزارش‌ها، جنگنده‌های آمریکا و انگلیس پنجشنبه شب صنعا، پایتخت یمن را بمباران کردند. در جریان این حملات، منطقه «النهدین» در شهرستان «السبعین» در جنوب صنعا و همچنین اطراف فرودگاه بین‌المللی این شهر در شمال هدف حمله جنگنده‌های آمریکا و انگلیس قرار گرفت.(به نقل از ایرنا)

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها