آخرین اخبار
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
بازدید:۵۷۸
صد انلاین | شایعات درباره وضعیت سلامتی پوتین همچنان ادامه دارد به طوری که ادعا می شود در کاخ او ۴ پزشک ۱۱۱ نیروی امنیتی به طور مداوم در آماده باش هستند.
کد خبر : ۸۹۴۱۹

به گزارش صد آنلاین ،  انتشار سندی تازه بار دیگر به گمانه زنی ها درباره سلامتی ولادیمیر پوتین رهبر روسیه دامن زده است. کانال تلگرامی و روسی VChK-OGPU که روابط نزدیکی با مجریان قانون در روسیه دارد با انتشار سندی ادعاهایی مطرح کرده است.

 

 

 

 

سند جدید از بیماری پوتین/ در کاخ رهبر روسیه چه خبر است؟

 

 

جزئیات جالب توجه در این باره مربوط به خانه اصلی رهبر روسیه در کاخ نوو-‌اوگاریو خارج از مسکو است که گفته می شود یک طبقه کامل پر از سوئیت های پزشکی است.

سند جدید از بیماری پوتین/ در کاخ رهبر روسیه چه خبر است؟ نوو-‌اوگاریو دارای دیوارهای بزرگ ۲۰ فوتی در بیرون است تا مانع ورود هر کسی به داخل شود

کانال VChK-OGPU در همین راستا مدعی است که به طور مداوم چهار پزشک و ۱۱۱ نگهبان در این کاخ در حال انجام وظیفه هستند. گاردهای امنیتی در چهار شیفت دو ساعته مشغول خدمت هستند.

محافظان امنیتی سرویس حفاظت فدرال مسئول امنیت پوتین در داخل و خارج از خانه هایش هستند.

سند جدید از بیماری پوتین/ در کاخ رهبر روسیه چه خبر است؟ سند ادعایی درباره پوتین

دانستن اینکه ظاهراً پوتین احساس می‌کند باید هر شب تعدادی پزشک در کنار تخت خود داشته باشد، سلامتی رهبر روسیه را برای کرملین امری مهم جلوه می دهد و بر شک و تردیدها اضافه می کند.

پوتین همیشه تصویر یک مرد قوی، مستقل و بی رحم را نشان می دهد که ضعف های بسیار کمی از خود نشان می دهد.

با این حال، شایعات در داخل و خارج از روسیه حاکی از آن است که وضعیت سلامتی پوتین مناسب نیست. بر این اساس پوتین ممکن است به سرطان، پارکینسون یا حتی تومور مغزی مبتلا باشد؛ اگرچه هنوز هیچ مدرکی یا اعترافی از سوی کرملین در این زمینه وجود ندارد.

با این وجود بر اساس افشای اطلاعات قبلی به خوبی مشخص است که کاخ پوتین به تجهیزات پزشکی پیشرفته مجهز است.

اسناد فاش شده همچنین نشان می دهد چهار نفر حرکات پوتین را هنگامی که او غذا می خورد زیر نظر دارند. تصور می شود که این موضوع به ترس های نامنظم از پوتین مرتبط است که فکر می کند ممکن است روزی توسط یکی از اعضای حلقه داخلی خود مسموم شود.

در کنار پرسنل امنیتی، تعداد زیادی سگ نیز در اطراف محوطه کاخ نوو-‌اوگاریو پرسه می زنند.

آلینا کابائوا معشوق دیرینه پوتین و فرزندانشان در طول سال در کاخ می مانند.

بر اساس گزارش ها اسناد محرمانه درباره سلامتی پوتین در جریان یک پرونده قضایی در روسیه کشف شده است. بر اساس ادعای کانال VChK-OGPU این کاخ جایی است که پوتین زندگی می کند، جلساتی برگزار می کند؛ حتی یک نسخه از دفتر او در کرملین در اینجا ساخته شده است.

در طول همه گیری کووید-۱۹ گفته شده است که پوتین از یک دستگاه اسپری ضدعفونی کننده پیچیده برای هر کسی که او را ملاقات می کند استفاده می کند. برخی حدس می‌زنند که این امر به این دلیل است که پوتین به شدت مستعد ابتلا به این بیماری است و در صورت ابتلا به آن، زندگی‌اش در خطر است. افرادی که موظف به دیدار هستند، باید شروع به قدم زدن در داخل اتاقک تونلی شکل کنند. در این زمان مواد ضدعفونی از بالای سر و دو طرف آنها شروع به انتشار می‌کنند و از سر تا پای آنها را در بر می‌گیرند.

سند جدید از بیماری پوتین/ در کاخ رهبر روسیه چه خبر است؟ تونل ضد عفونی کننده کووید ـ ۱۹ در کاخ پوتین

تحقیقاتی که توسط رسانه روسی Proekt انجام شد نشان داد که پوتین بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ هر زمان که در شهر سوچی روسیه حضور داشت، مرتباً با پزشکان همراه بوده است. این نشریه ادعا می‌کرد که متخصصان مختلفی - از جمله یک متخصص بیماری‌های عفونی، یک متخصص گوش و حلق و بینی، یک متخصص احیاگری و یک جراح مغز و اعصاب - با او در آن زمان کار می‌کردند.

در مورد پوتین ادعاهای عجیب تری نیز وجود دارد برخی معتقدند که او از دنیا رفته است و برای حفظ ثبات در روسیه از یک بدل استفاده می شود!

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها