آخرین اخبار
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۵
بازدید:۳۳۰۰
صد انلاین | رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از دستگیری عامل قتل پیرزن 71 ساله در اراک خبر داد .
کد خبر : ۸۹۴۱۲

 

به گزارش صد انلاین ، سرهنگ کارآگاه کامیار چهری گفت: عصر روز 19 آذر سال گذشته، به دنبال فوت مشکوک پیرزن 71 ساله در یکی از محله‌های شهر اراک، پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان مرکزی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی‌های مقدماتی از سوی کارآگاهان، مشخص شد مقتول بر اثر مسمومیت با آبمیوه آغتشه به موادمخدر جان سپرده است. با توجه به دلایل و مدارک موجود و بررسی های صورت گرفته کارآگاهان قتل عمد وی مسجل شد.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بررسی دلایل و مدارک به جا مانده در صحنه وقوع جرم، موفق به شناسایی و دستگیری قاتل که جوانی 35 ساله است، شدند.

سرهنگ چهری ادامه داد: متهم در بازجویی کارآگاهان انگیزه خود را از ارتکاب قتل اعتیاد به مواد مخدر عنوان و بیان کرد از آنجایی که در گذشته مستاجر متوفی بوده با اطلاع از تنها بودن وی به بهانه سرکشی و عیادت به منزل اور فته و با دادن آبمیوه آغشته به مواد مخدر وی را مسموم کرده و پس از سرقت طلا و جواهر از محل متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی بیان داشت: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها