آخرین اخبار
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
بازدید:۵۰۳
ظاهرا مدیران سیما نهایتا با حضور لرستانی مخالفت کرده‌اند و درخواست حذف او و فیلمبرداری مجدد سکانس‌های او با بازیگر دیگری را داده‌اند.
کد خبر : ۸۹۳۱۹

ظاهرا مدیران سیما نهایتا با حضور لرستانی مخالفت کرده‌اند و درخواست حذف او و فیلمبرداری مجدد سکانس‌های او با بازیگر دیگری را داده‌اند.

شنیده می‌شود این اقدام به علت حواشی صحبت‌های رابعه اسکویی در برنامه «عیدی اچ دی» علیه مازیار لرستانی بوده است.

گفتنی است چندی پیش «رابعه اسکویی» بازیگر سینما و تلویزیون اخیرا در برنامه تاک‌شوی اینترنتی «عیدی HD» که از پلتفرم‌های فیلیمو و فیلم‌نت پخش می‌شود حضور پیدا کرد.

 


وی با مجری برنامه امیرحسین قیاسی ماجرای برهم خوردن دوستی سی ساله‌اش با مازیار لرستانی را تشریح کرد.

وی در این برنامه عنوان کرد: «ما یک دوستی ساله داشتیم، یه شایعه وحشتناک بین ما به وجود آمد و ایشون متاسفانه حرفی رو که نباید بزنه زد و دوستی را پایمال کرد.

ایشون در ادامه شایعاتی که از من خاستگاری کردند حرفی به من زدند که من خیلی ناراحت شدم و به این فکر کردم که دوستی سی ساله ما کجای کار بود که هم رو نشناختیم.

چطور میشه از زبون ایشون همچنین چیزی خارج بشه. هر جا هست خدا نگهدارش باشه و امیدوارم حال دلش خوب باشه».

درگیری این چهره‌ها ادامه داشت. رابعه اسکویی در این برنامه از گفتن جزئیات و اینکه مازیار لرستانی به او چه گفته خودداری کرد و نگفت که دقیقا چه عاملی باعث برهم خوردن این دوستی سی ساله شده است.

اما آنچه که واضح است این است که حرف‌هایی که مازیار لرستانی به او زده آنقدر برایش مهم بوده که یک دوستی سی ساله را از نظر رابعه اسکویی از بین برده است.

واکنش مازیار لرستانی به حرف‌های رابعه اسکویی

مازیار لرستانی، اما ساکت ننشست و به این صحبت‌های رابعه اسکویی واکنش تندی نشان داد.

واکنش تند مازیار لرستانی که رابعه اسکویی را به کینه ورزی و حسادت متهم کرده نشان می‌دهد که دوستی آنها دست کم پایان یافته.

 

 
منبع: اطلاعات
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها