آخرین اخبار
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۲
بازدید:۱۶۳
یک رسانه هندی زبان با انتشار نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به دانشجویان آمریکا نوشت که در این نامه از آنها خواسته شده است تا با قرآن آشنا شوند.
کد خبر : ۸۹۳۱۶

 وب سایت شبکه هندی زبان «نیوز ۱۸» با بازتاب نامه آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران خطاب به دانشجویان حامی فلسطین در آمریکا نوشت که رهبر ایران در این نامه از دانشجویان معترض ضد اسرائیلی در دانشگاه‌های آمریکا خواسته است تا با قرآن آشنا شوند.

 

 


این رسانه فلسطینی به شرایط پیرامونی قبل از انتشار این نامه نیز اشاره و تاکید کرد که این نامه در شرایطی منتشر می‌شود که حمله زمینی رژیم صهیونیستی به رفح طی هفته‌های اخیر منجر به شهادت ده‌ها نفر در این منطقه شده و کمپین «همه چشم‌ها به رفح» در شبکه‌های اجتماعی ترند شده است.

 

 

دانشگاه‌های آمریکا از اوایل اردیبهشت به نشانه اعتراض به نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه، شاهد اعتراض‌هایی است که از نگاه ناظران، نمونه آن در دهه ۱۹۶۰ میلادی و اعتراض‌های دانشگاه‌های این کشور به جنگ ویتنام دیده شده‌بود.

 

 

این اعتراض‌ها در بیش از ۵۰ دانشگاه آمریکا به نسل‌کشی صهیونیست‌ها تا جایی پیش رفت که دامنه آن به برخی دیگر از کشور‌های غربی استرالیا (دانشگاه‌های ملبورن و سیدنی)، کانادا (دانشگاه‌های مک‌گیل و کنکوردیا)، فرانسه (مؤسسه مطالعات سیاسی پاریس و دانشگاه سوربن)، ایتالیا (دانشگاه ساپینزا)، انگلیس (دانشگاه‌های لیدز، کالج لندن و دانشگاه وارویک) و ... کشیده شد.

 

 

انتهای پیام/ 112222ض

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها