آخرین اخبار
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰
بازدید:۱۱۰
درست در لحظاتی که گل گهر در آستانه باز کردن دروازه استقلال بود، یک جیمی جامپ وارد زمین شد.
کد خبر : ۸۹۲۵۲

جیمی جامپ مدافع آخر استقلال در لحظات حساس!

استقلال موفق شد با یک گل از سد گل گهر سیرجان عبور کند ولی پیروزی پرسپولیس در قزوین، باعث شد تا شاگردان نکونام در راه بازگشت به صدر جدول ناکام باشند.


در همان دقایق ابتدایی دیدار روز گذشته استقلال و گل گهر بود که اتفاق عجیبی درون زمین رخ داد. در دقیقه هشتم مسابقه، شوت خطرناک و راه دور ابوالفضل رزاق‌پور با واکنش دیدنی سیدحسین حسینی همراه شد که سنگربان آبی‌ها در ادامه به تیرک دروازه برخورد کرد و برای لحظاتی روی زمین افتاد.

روی این شوت بود که اتفاق عجیبی رخ داد. یکی از هواداران استقلال که برای دیدار با کاپیتان محبوب تیمش وارد زمین شده بود، درست در همان لحظه که رزاق پور برای زدن شوت دورخیز کرده بود، کنار دروازه حسینی ایستاده بود و دو مأمور امنیتی نیز به دنبال این هوادار بودند.

جیمی جامپ استقلالی ابتدا قصد داشت از کنار تیر یک به دیدن حسینی برود اما با دیدن موقعیت حمله گل گهر، مسیرش را عوض کرد و با دور زدن از پشت دروازه و بغل همان تیرکی که کاپیتان استقلال با آن برخورد کرد، وارد دروازه شد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که پس از دفع حسینی روی شوت رزاق پور، توپ به بازیکنان گل گهر رسیده بود و آنها در تلاش برای تدارک یک حمله دیگر بودند اما در همان لحظات، جیمی جامپ به همراه مأمورین انتظامی استادیوم آزادی درون دروازه استقلال حضور داشتند.

این جیمی جامپ هر چند که موفق شد حسینی را در آغوش بکشد اما بدترین زمان ممکن را برای ورود به زمین آغاز کرد و در همان لحظه بود که دروازه سیدحسین تهدید شد و او نیز به تیرک دروازه برخورد کرد و دچار مصدومیت شد.

در ادامه نیز حسینی برای لحظاتی روی زمین افتاد و کادرپزشکی برای مداوای او وارد زمین شد و داور مسابقه نیز با دیدن جیمی جامپ و مأمورین درون دروازه استقلال، بازی را متوفف کرد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها