آخرین اخبار
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۴
بازدید:۱۶۳
صد آنلاین | جسد زن میانسالی در حمام خانه‌اش در منطقه لواسان کشف شد.
کد خبر : ۸۹۲۱۲

به گزارش صد آنلاین، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: به‌دنبال مرگ مشکوک زن میانسالی در حمام خانه‌اش در منطقه لواسان، همسر وی که اظهارات ضدونقیضی را به زبان آورده بود، بازداشت شد.

 

 

 

 

 

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: اوایل سال ۱۴۰۳، مرگ مشکوک زن میانسالی در حمام خانه‌ای در منطقه لواسان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد زن میانسالی را مشاهده کردند که آثار خراشیدگی روی مچ دستان پا و دستانش مشهود بود و احتمالاً براثر خفگی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد همسر متوفی این مرگ مشکوک را به پلیس گزارش کرده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در نخستین گام همسر متوفی هدف تحقیق قرار گرفت و با اظهارات ضدونقیضی گفت، من از آثار خراشیدگی و حادثه‌ای که برای همسرم رخ داده است، بی‌خبرم. او به حمام رفته بود، اما ناگهان حالش بد شد و زمین خورد پس از اینکه متوجه شدم فوت کرده است سریعاً موضوع را به پلیس گزارش کردم.

وی گفت: از سوی دیگر تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که به‌خلاف ادعای مطرح‌شده این زوج با یکدیگر اختلاف داشته‌اند و احتمالاً مرد میانسال همسرش را به قتل رسانده و قصد داشته جسد را مثله کند، اما به‌دلایل نامشخصی منصرف شده است و پس از صحنه‌سازی با طراحی یک سناریوی مرموز می‌خواسته است تیم جنایی را گمراه کند.

سردار گودرزی متذکر شد: بدین ترتیب مرد میانسال دستگیر شد و کارآگاهان اداره دهم مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی گسترده، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: جسد زن میانسال برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی همچنان ادامه دارد.

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها