آخرین اخبار
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
یاغی پرسپولیس بوی قهرمانی می دهد / استقلال حسرت این ستاره را می خورد؟
بازدید:۶۹۳
مسعود ریگی چه مقطع مهم و چه بازی بزرگی را برای زدن گل اول با لباس پرسپولیس انتخاب کرد!
کد خبر : ۸۹۲۰۱

مسعود ریگی در شروع این فصل لباس قرمز را به تن کرد. یک هافبک دفاعی با سابقه پوشیدن پیراهن آبی استقلال و زرد سپاهان که همان عند الورود زیر ذره‌بین نقد و فشارهای بسیاری قرار گرفت.


کمال کامیابی نیا که قراردادش با پرسپولیس برخلاف انتظارش تمدید نشد، او را زیر سوال برد. با گفتن این جملات که اگر مرا به دلیل سن بالا نخواستند چطور یک هافبک بالای ۳۰ سال را آوردند؟

سابقه حضور ریگی در دو رقیب پرسپولیس هم باعث اما و اگرهای بخشی از هواداران شده بود اما این هافبک آرام و سر به زیر مثل تمام سال‌های اخیر در سکوت و بدون حاشیه کارش را انجام داد. خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و در تمام طول فصل بازیکن ثابت پرسپولیس شد.

ریگی یک هافبک دفاعی با وظایف تدافعی است. از آن پست‌ها که کسی توقع گلزنی ندارد اما به دلیل همان حواشی که گفتیم و اینکه در تیمی مثل پرسپولیس همه بازیکنان می‌توانند گل بزنند، بابت این کمبود کارنامه گهگاه زیر سوال می‌رفت. چرا گل نمی زند؟

و مسعود ریگی در هفته بیست و نهم در قزوین و در شرایطی که تیمش گل مساوی را دریافت کرده و به سه امتیاز بازی برای قهرمانی به شدت نیاز داشت، حساس‌ترین و مهم‌ترین گل عمرش را زد. یک فصل گل نزدن و یک گل با ارزش را در حساس‌ترین شرایط و مسابقه زدن! گلی که می تواند به قهرمانی شنبه شب بیانجامد!

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها