۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲
نقشه محرم نویدکیا برای ادامه مسیر مربیگری
بازدید:۹۴۸
محرم نویدکیا سرمربی تیم مس رفسنجان برای ادامه مسیر مربیگری، طرح جالبی دارد.
کد خبر : ۸۹۱۹۵

محرم نوید کیا بعد از تجربه تلخی که در تیم سپاهان و در شروع مربیگری اش داشت حالا در تیم مس رفسنجان تبدیل به مربی پخته تری شده است. تیمی که در یکی دو فصل اخیر به دلیل درگیری با پرونده مبارزه فساد در فوتبال با بحران مالی هم مواجه شده است و این در هفته های اخیر بارها و بارها موجب اعتراض این  مربی جوان شده است و محرم بر این عقیده است تیم  فعلی نباید قربانی اتفاقات و و اشتباه گذشته شود.


بعد از حضور محرم نوید کیا در تیم مس این تیم به ثبات در لیگ برتر رسید و به تیم قابل احترامی  تبدیل شد و از همه مهمتر با حذف تیم های بزرگی چون استقلال و تراکتوردر مسیر قهرمانی در جام حذفی قرار گرفت که این می تواند بعد از قهرمانی در لیگ یک بزرگ ترین افتخار برای تیم مس باشد.

حالا محرم برای آینده ای بهتر مس برنامه ریزی کرده است و این برنامه ریزی نشان می دهد این مربی جوان اصلا چشم به سپاهان ندارد. او در نشستی با مدیران رده بالای باشگاه مس خواستار کاهش هزینه های تیم و از همه مهمتر بازیکن سازی از سوی تیم شده است. البته نه بومی سازی.

محرم نوید کیا در جزییات بیشتر طرحش برای مس رفسنجان این چنین گفت: با توجه به چیزی که من از لحاظ حرفه‌ای برداشت کردم و دو سالی که در اروپا و آلمان بودم و خیلی چیزها یاد گرفتم، دیدگاه‌های خودم را می‌گویم، ولی همه اینها به آینده و سیاست‌های کلی باشگاه برمی‌گردد. شما با این دیدگاه که ما فقط از رفسنجان بازیکن داشته باشیم، به جایی نخواهید رسید. شاید بسیاری بگویند سپاهان خیلی بازیکن ساخته و همه از شهرهای دیگر بودند و به جاهای دیگر رفتند؛ کاملا قبول می‌کنم، اما اعتبارش برای کیست؟ برای باشگاه سپاهان. این بازیکنان هر جای دنیا بروند، می‌گویند ما در آکادمی سپاهان بزرگ شدیم. این یک اعتبار برای سپاهان است.

21025/ع

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها