آخرین اخبار
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵
قتل وحشتناک  بخاطر زن صیغه ای
بازدید:۲۸۷۸
صد آنلاین | مرد جوانی دراقدامی هولناک خواستگار سابق زن صیغه ای خود را کشت.
کد خبر : ۸۹۱۵۰
 

 

  به گزارش صد  آنلاین، مرد کینه‌جو که خواستگار همسر سابقش را به قتل رسانده بود، از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران به قصاص و حبس محکوم شد.

 

 

 

 

 

 

قتل هولناک بخاطر زن صیغه ای در قرچک

 ۲۹ بهمن سال ۱۴۰۱ پیکر خونین مردی جوان که مقابل یک بیمارستان رها شده بود از سوی کادر درمان پیدا شد اما درمان وی بی‌نتیجه ماند و او جان باخت. با اعلام موضوع به پلیس تحقیقات آغاز و هویت مقتول به نام بهروز شناسایی شد. پلیس در نخستین گام از تحقیقات دوربین‌های مداربسته اطراف بیمارستان را مورد بازبینی قرار داد.

بررسی‌ها نشان داد که زنی جوان با یک خودروی پژو ۴۰۵ مرد مجروح را به جلوی بیمارستان انتقال داده و فرارکرده است. در ادامه مأموران با استعلام پلاک خودرو موفق شدند شهلا ۳۰ ساله را شناسایی و بازداشت کنند. وی در توضیح ماجرا به مأموران گفت: شوهر سابقم این جنایت را مرتکب شد. چند سال قبل من با مردی به نام سیروس آشنا و صیغه او شدم.

یک ماه قبل از این ماجرا نیز مدت صیغه‌ام تمام شد و دیگر تمدیدش نکردم بعد هم من با مقتول آشنا شدم. روز حادثه مقتول مرا به یک میهمانی در باغی واقع در قرچک دعوت کرد اما دقایقی بعد از حضورم در باغ سیروس ناگهان وارد باغ شد و با بهروز درگیر شده و چند گلوله به او شلیک و بسرعت فرار کرد. من هم برای اینکه جان بهروز را نجات دهم او را به جلوی بیمارستان رساندم و از ترس اینکه پلیس دستگیرم کند به سرعت آنجا را ترک کردم.

پس از اظهارات شهلا مأموران سیروس ۴۵ ساله را بازداشت کردند و وی در همان بازجویی‌های اولیه به قتل بهروز با شلیک ۳ گلوله اعتراف کرد.با تکمیل تحقیقات کیفرخواست پرونده صادر و برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 
 
 
منبع: ایران
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها