آخرین اخبار
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۹
بازدید:۴۱۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان ایلام از توقیف پنج دستگاه خودرو شوتی حامل کالای قاچاق به ارزش بیش از۲۰ میلیارد ریال خبر داد.
کد خبر : ۸۹۱۰۸

به گزارش صد آنلاین ، سردار «جمال سلمانی» شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال کالای قاچاق با خودروهای شوتی از سمت استان‌های همجوار به استان ایلام، مراتب را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

 

 

 

 

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند در یک عملیات منسجم، تعداد پنج دستگاه خودرو شوتی حامل کالای قاچاق را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه در این راستا تعداد ۶ متهم شناسایی و دستگیر شدند، اظهار کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شدند.

سردار سلمانی از اهالی استان خواست تا اخبار و اطلاعات خود را پیرامون قاچاق کالا، احتکار و دیگر جرایم و مفاسد اقتصادی با شماره ۰۹۶۳۰۰ در میان بگذارند.

شوتی به خودروهایی گفته می‌شود که از طریق آنها به قاچاق اقدام می‌شود؛ ارتفاع عقب این خودروها اغلب بیش از حد استاندارد است تا پس از بارگیری در حالت عادی قرار گیرد.

منبع: ایرنا

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها