آخرین اخبار
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۷
بازدید:۱۱۰۹
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: مردی که به‌خاطر توقف خودرو با یک راننده به‌صورت مرگبار درگیر شده بود، دستگیر شد.
کد خبر : ۸۹۰۷۴

به گزارش صد آنلاین ، رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: مردی که به‌خاطر توقف خودرو با یک راننده به‌صورت مرگبار درگیر شده بود، دستگیر شد.

 

 

 

 

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای تجریش از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد میان‌سالی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.  رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مردی حدوداً ۶۰ ساله را مشاهده کردند که براثر تصادف در یکی از خیابان‌های شمال شهر به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که متوفی دقایقی قبل از حادثه با فردی درگیری داشته است. این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ متوفی با خودروی پراید خود کنار خیابان توقف کرده بوده که ناگهان به‌خاطر همین موضوع با راننده یک خودروی شاسی‌بلند مشاجره پیدا کرده و نهایتاً درگیر شده است که در جریان این نزاع راننده خودروی شاسی‌بلند مرد میانسال را به وسط خیابان هل داده و در همان لحظه تصادف مرگباری رخ داده است. وی با بیان اینکه با تحقیق از شاهدان مشخص شد که مرد میانسال در جریان درگیری هل داده شده است، گفت: بدین ترتیب راننده خودروی شاسی‌بلند که نقش پررنگی در مرگ مرد میانسال داشت، بازداشت شد و کارآگاهان مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته خیابان موردنظر و اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند. رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها