آخرین اخبار
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴
بازدید:۱۳۹۳
صد آنلاین | رئیس پلیس راه استان قزوین از واژگونی یک دستگاه سواری پراید درآزادراه زنجان - قزوین خبرداد و گفت: متاسفانه دراین حادثه یک نفر کشته و ۲ نفردیگر مصدوم شدند.
کد خبر : ۸۹۰۷۱

به گزارش صد آنلاین ،  رئیس پلیس راه استان قزوین از واژگونی یک دستگاه سواری پراید درآزادراه   زنجان - قزوین خبرداد و گفت: متاسفانه دراین حادثه یک نفر کشته و ۲ نفردیگر مصدوم شدند.

 

 

 

 

به گزارش روز چهارشنبه از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،  فرهاد ذاکری منش اظهار داشت: درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری پراید درآزادراه زنجان- قزوین، بلافاصله ماموران پلیس راه و انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل اعزام شدند.  وی یادآورشد: پس از حضور ماموران و در بررسی محل مشخص شد، یک دستگاه سواری پراید واژگون شده است که متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داده و ۲ نفر دیگرمصدوم که جهت مداوا به مراکز درمانی اعزام شدند . سرهنگ ذاکری منش گفت: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام شده است. رئیس پلیس راه استان قزوین به رانندگان توصیه کرد که ضمن رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی با هوشیاری کامل و به دور از هرگونه شتاب رانندگی کنند تا امنیت جانی خود و دیگران را حفظ و مانع از بروز حوادث تلخ و ناگوار شوند 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها