آخرین اخبار
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۵
بازدید:۱۱۴۵
کمتر کسی تصور می کرد مسعود ریگی با گلزنی در یکی از حساس ترین بازی های فصل به کمک تیمش بیاید.
کد خبر : ۸۹۰۲۱

ریگی، مورچه‌ای که قرار نبود له بشود!

پرسپولیس با گل دقایق ابتدایی نیمه دوم شمس آذر شوکه شد و با توجه به شرایط کیفی تیم سعید دقیقی و حملات پردامنه و جسارت این تیم حتی شاید برای دقایقی هواداران پرسپولیس تصور می‌کردند تیم شان در قزوین امتیاز می‌دهد و حتی شاید با شکست دست ها را بالا ببرد اما این دقایق  پراسترس چندان هم طولانی نشد.


فقط 9 دقیقه طول کشید تا ریگی آن اشتباه مهلکش در صحنه گل حریف را جبران کرده و مثل یک فرشته در باکس هجده قدم حریف حاضر باشد  تا مثل یک مهاجم همه چیز تمام توپ را به تور بچسباند.

ریگی در صحنه گل شمس آذر دو اشتباه متوالی مرتکب شد و توپی که می توانست با پاس به همبازی خود یا حتی گرفتن اوت از حریف همچنان در اختیار داشته باشد، لو داد تا مقصر اصلی گل خورده قلمداد شود.

اما شاید همین احساس مسوولیت  و بار گناه بابت گلی که می توانست رویای قهرمانی پرسپولیس را به باد دهد ، باعث شد تا شماره 5 پرسپولیس در یک اتفاق استثنایی و عجیب 9 دقیقه بعد مثل یک مهاجم نوک نزدیکترین بازیکن تیمش به دروازه حریف باشد و با یک کنترل و شوتی تمام کننده و قاطع دوباره پرسپولیس را به صدر جدول برده  و اشتباهش را جبران کند.

این نخستین گل ریگی در طول فصل فوتبالی برای پرسپولیس  آن هم در فاصله یک بازی تا آخر فصل بود که شاید یکی از مهمترین گل های فصل سرخ ها باشد.ریگی  تاکنون چیزی حدود 3 هزار دقیقه در جام های مختلف برای پرسپولیس بازی کرده  و قطعا جزو یکی از سه بازیکن برتر تیمش به لحاظ تعداد دقایق حضور در میدان به شمار می آید.

او چه در دوران سرمربیگری یحیی چه بعد از هدایت تیم توسط اوسمار مهره معتمد سرمربیان پرسپولیس به عنوان هافبک دفاعی بوده و غالبا درخشیده و تاثیرگذار بوده اما اگر قبل از بازی از یک هوادار پرسپولیس می پرسیدید کدام بازیکن تیمش در قزوین گل خواهد زد احتمالا ریگی قبل از بیرانوند نفر دهم تیمش بود.

با این حال او در بهترین زمان ممکن گلزنی را انتخاب کرد و با در نظر گرفتن اینکه خیلی کم جلوی دوربین هاست و حرف می زند با این گل نزد هواداران محبوب شد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها