۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰
بازدید:۱۴۵۷
صد آنلاین | دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم گفت: یک جوان پرستار به خاطر مشکلات خانوادگی و روحی در ‌شهرستان رباط‌کریم خودکشی کرد.
کد خبر : ۸۸۹۸۸
 

به گزارش صد انلاین ، محمد یوسف‌وند صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره خودکشی یک پرستار بیمارستان فاطمه‌الزهرا (س) شهرستان رباط‌کریم اظهار داشت: روز گذشته جوان ٢٢ ساله‌ای که به تازگی طرح خود را در بیمارستان فاطمه‌الزهرا (س) رباط‌کریم گذرانده و به عنوان پرستار مشغول بود‌ در منزلش که به تنهایی زندگی می‌کرد‌ با خوردن قرص‌های زیاد به زندگی‌اش پایان داده است.

 

 

 

 

 

وی افزود: حسب گزارش دریافتی از رئیس بیمارستان وی به خاطر مشکلات خانوادگی و روحی، پیش از این دو بار اقدام به خودکشی کرده که با اقدامات درمانی انجام شده خودکشی ناموفق بوده و در همین راستا تحت درمان روانپزشکی هم قرار داشته است. 

ماجرای خودکشی در اداره ورزش و جوانان ابهر چیست؟

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم با اشاره به اطلاعات به دست آمده از مسئولان بیمارستان و همکاران این پرستار، علت خودکشی را مشکلات شخصی دانست و خاطرنشان کرد: علت نهایی و تامه فوت این پرستار جوان در دست بررسی است و بعد از اظهارنظر کارشناسان و پزشکی قانونی، به سمع و نظر همشهریان خواهد رسید.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها