آخرین اخبار
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۰
بازدید:۶۴۳
صد انلاین | فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت: سه قاچاقچی که یک کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک را با قصد قاچاق بلعیده بودند در این شهرستان دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۸۹۸۶

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ حسن مشهدی در گفتگویی از دستگیری ۳ قاچاقچی در شهرستان کاشمر خبرداد و اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان کاشمر حین کنترل یکی از جاده های کاشمر به راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و این خودرو را به منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

 

 

 

 

 

وی گفت: مأموران با هماهنگی مقام قضایی پس از انجام بررسی های تکمیلی این کیلو و ۲۵۰ گرم مواد مخدر را که سه متهم قصد داشتند در پوشش مسافر آن ها را از طریق بلع قاچاق کنند، کشف نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت: مأموران پلیس موادمخدر همچنین موفق شدند یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ دیگر را که به همراه خودرو ذکر شده با متهمان در طول مسیر همراهی می کرد را شناسایی و توقیف کنند.

مشهدی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی تصریح کرد: مبارزه بی امان با موادمخدر یکی از مأموریت های مهم پلیس محسوب می شود و شهروندان با اعلام موارد مشکوک به مرکز ۱۱۰ می توانند پلیس را در این زمینه یاری کنند.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها