آخرین اخبار
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۰
بازدید:۸۵۲
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: سارق حرفه‌ای که با نوشیدنی‌های خواب‌آور از 15 نفر سرقت کرده بود، در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.
کد خبر : ۸۸۸۳۴

به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: سارق حرفه‌ای که با نوشیدنی‌های خواب‌آور از 15 نفر سرقت کرده بود، در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

 

 

 

 

 

سرهنگ حسین زلقی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر اینکه فردی پس از درخواست تاکسی اینترنتی در مسیر با تعارف آب‌میوه یا آب که از قبل داروی خواب آور در آن ریخته بود، تلفن همراه رانندگان را سرقت و از این طریق از حساب بانکی آنان برداشت‌ می‌کرد. وی با اشاره به اینکه موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری 30 با کار اطلاعاتی و فعال سازی گشت‌های نامحسوس و هدفمند سارق را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس در مواجه با مدارک مستدل به 15 فقره سرقت با استفاده از داروهای خواب‌آور و تهدید سلاح سرد که 10 فقره آن‌ها در شهرهای تهران، کرج، شیراز و کرمانشاه بود، اعتراف کرد. سرهنگ زلقی بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها