۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۹
اقدام جالب تیم حریف برای پرسپولیس
بازدید:۴۴۵
باشگاه شمس آذر سهمیه بیشتری برای حضور هواداران رقیب در جدال امروز در استادیوم سردار آزادگان در نظر گرفته است.
کد خبر : ۸۸۷۹۴

دیدار حساس دو تیم شمس آذر و پرسپولیس در شرایطی ساعات دیگر در استادیوم سردار آزادگان قزوین برگزار خواهد شد که با توجه به شرایط صدرنشینی سرخپوشان، سرخ‌ها استقبال ویژه‌ای از آن داشته‌اند.


با این حال طبق قوانین باشگاه شمس آذر می‌توانست با توجه به ظرفیت ۱۲ هزار نفری استادیوم سردار آزادگان تنها ۱۰ درصد سهمیه برای تیم مهمان در نظر بگیرد. اما مسوولان این باشگاه برای احترام به تیم رقیب، سهمیه بیشتری برای این موضوع در نظر گرفتند.

مصیب چگینی سرپرست باشگاه شمس آذر با اشاره به این موضوع گفت: ظرفیت بلیت فروشی استادیوم سردار آزادگان کاملا تکمیل شده است. بنابراین ما شرمنده خیلی از هواداران عزیز فوتبال شده‌ایم و از آنها تقاضا داریم در صورتی که موفق به تهیه بلیت این بازی نشده‌اند در ورزشگاه حاضر نشوند.

سرپرست تیم شمس آذر درباره حضور هواداران پرسپولیس در استادیوم نیز گفت: همانطور که گفتیم ظرفیت استادیوم کاملا تکمیل شده است. با این حال ما حدود ۵ هزار بلیت در اختیار تیم مهمان قرار داده‌ایم. این در حالی بود که ما می‌توانستیم ۱۰ درصد سهمیه استادیوم را برای این موضوع در نظر بگیریم اما فلسفه باشگاه ما همواره احترام به هواداران فوتبال بوده است و این موضوعی بود که پیش از این در دیدارهای خودمان مقابل تیم‌های استقلال، تراکتور و سپاهان هم نشان دادیم. در این بازی هم سه برابر سهمیه ای که باید برای تیم میزبان در نظر می‌گرفتیم در اختیار آنها قرار دادیم.

وی ادامه داد: امیدواریم همه از دیدن یک بازی زیبا و تماشاگر پسند لذت برده و در احترام به یکدیگر روح فوتبال را زنده نگه داریم. همانطور که گفتم فلسفه شمس آذر علیرغم حضور کوتاه مدت در فوتبال ایران، جوانمردی و احترام است و تحت هر شرایطی روی این موضوع کار را دنبال خواهیم کرد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها