۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶
بازدید:۹۸
صد انلاین | دادستان شهرستان بم از کشف راز قتل زن جوان پس از گذشت یک سال و دستگیری شش متهم دخیل در این جنایت هولناک خبر داد.
کد خبر : ۸۸۷۶۴

به گزارش صد انلاین ،  دادستان شهرستان بم از کشف راز قتل زن جوان پس از گذشت یک سال و دستگیری شش متهم دخیل در این جنایت هولناک خبر داد.

 

 

 

 

 

  بهنام جعفری زاده هشتم خرداد ماه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود یک سال قبل مرد و زن جوانی مورد آدم ربایی مسلحانه قرار گرفته که پس از گذشت سه ماه با تلاش‌های  صورت گرفته مرد ربوده شده از چنگال آدم ربایان آزاد شد اما از سرنوشت زن جوان خبری نبود.  وی ادامه داد: در فروردین امسال با پیگیری‌های انجام شده از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بم و کارآگاهان ویژه پلیس آگاهی استان راز این قتل کشف و طی عملیات‌های غافلگیرانه تعداد شش نفر متهم دخیل در این جنایت دستگیر و با انجام تحقیقات شبانه‌روزی متهمان اعتراف نموده و جنازه مقتول در بیابان‌های اطراف شهرستان بم کشف شد. دادستان بم گفت: در این رابطه دو قبضه سلاح غیرمجاز کلت کمری کشف شد و متهمان تحت قرار بازداشت موقت در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. وی ضمن تقدیر از تلاش‌های بازپرس پرونده در انجام تحقیقات و کشف حقیقت، هشدار داد: با هرگونه اقدام خلاف امنیت به ویژه جرائم خشن بدون هیچ اغماضی برخورد قاطع خواهد شد و اشد مجازات برای مرتکبین این نوع جرائم در نظر گرفته خواهد شد. 

 

 

 

654/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها