آخرین اخبار
۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۲
ماموریت ویژه نکونام به یک دوست قدیمی  برای قهرمانی استقلال
بازدید:۹۷
در شرایطی که تیم استقلال امشب بیست و نهمین بازی خود را برگزار می‌کند جواد نکونام از یکی دو روز پیش به فکر بازی آخر تیمش بوده است.
کد خبر : ۸۸۷۴۳

سرمربی تیم استقلال با توجه به حساسیت بازی پایانی مقابل تیم پیکان یکی از دوستانش را مامور کرد تا بازی این تیم را به طور دقیق زیر نظر بگیرد. او که مدت‌ها در اهواز فعالیت می‌کرد و هدایت تیم فولاد را بر عهده داشت از یکی از دوستان استقلالی‌اش خواسته تا امشب در استادیوم شهدای فولاد حضور پیدا کند و آنالیز دقیقی از بازی تیم پیکان و شاگردان رضا عنایتی برای او تهیه کرده و به دستش برساند.


این موضوع جدا از اقدامات اخیر گروه آنالیز تیم استقلال است که دیدارهای اخیر تیم پیکان مقابل تراکتور و ذوب آهن (در هفته‌های بیست و هشتم و بیست و هفتم) را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده و نقاط ضعف و قوت آن را در قالب یک فیلم ۲۰ دقیقه‌ای آماده استفاده کادر فنی کرده‌اند. ضمن اینکه قرار است فیلم آنالیز بازی امشب فولاد و پیکان نیز به این فیلم اضافه شده و در اختیار جواد نکونام و مربیان این تیم قرار بگیرد.

بازی پایانی تیم استقلال مقابل پیکان روز شنبه هفته آینده دوازدهم خرداد و از ساعت ۲۰ در ورزشگاه خانگی تیم پیکان برگزار می‌شود. البته اگر محل برگزاری این دیدار تغییر نکند.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها