آخرین اخبار
۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
بازدید:۷۹۰
صد آنلاین | جوان هندی وقتی زندگی‌اش را بربادرفته دید، از همه متنفر شد و تصمیم به قتل افرادی گرفت که او را ناراحت می‌کردند. او به طرز فجیعی 2پسر جوان را به قتل رساند، اما پیش از کشتن سومین طعمه‌اش دستگیر شد.
کد خبر : ۸۸۷۲۳


به گزارش صد آنلاین ، به نقل از رسانه‌های هند، در سال 2020، گریش‌ که در منطقه واسانتاپورا در جنوب بنگلور هند زندگی‌ می‌کند، به جرم سرقت و تجاوز به یک زن به 10‌ماه حبس محکوم شد و به زندان افتاد. او بعد از آزادی به همه گفت که تصمیم گرفته زندگی تازه‌ای را شروع کند و در یک هتل مشغول به ‌کار شد و دیگر کسی از او خلافی ندید تا اینکه در 10می‌(2خرداد)، پلیس در جریان یک جنایت هولناک قرار گرفت. آن روز جسد پسر جوانی درحالی‌که به درخت بسته شده و به طرز فجیعی با ضربات سنگ به قتل رسیده بود، پیدا شد و در بررسی پزشکی قانونی معلوم شد که وی سنگسار شده است.

 

 

 

 

کارآگاهان پلیس که با پرونده‌ای عجیب روبه‌رو بودند، تحقیقات برای شناسایی قاتل را آغاز کردند. این پرونده همچنان تحت بررسی بود تا اینکه 7روز بعد جسد پسر دیگری که با همان شیوه به قتل رسیده بود، پیدا شد. این پسر 19ساله نیز به درخت بسته شده و با ضربات سنگ به قتل رسیده بود.

بررسی‌های پزشکی قانونی نشان می‌داد که به هر دو مقتول تجاوز شده است. این یعنی قاتل بعد از اجرای نقشه ‌شومش، طعمه‌هایش را سنگسار می‌کرد و همه شواهد از این حکایت داشت که پلیس با یک جنایتکار سریالی بی‌رحم روبه‌رو است.

تیم ویژه‌ای از کارآگاهان بررسی‌های گسترده‌ای برای دستگیری قاتل و پایان دادن به جنایات هولناک او آغاز کردند و در بررسی دوربین‌های مداربسته مسیرهای منتهی به محل پیدا شدن اجساد، چهره گریش را شناسایی کردند. همچنین با ردیابی گوشی مقتول دوم که به سرقت رفته بود، مشخص شد که تلفن نزد گریش است. با فاش شدن هویت قاتل، پلیس راهی محل زندگی او شد و قاتل بی‌رحم را بازداشت کرد. مرد جنایتکار در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کرد که بعد از آزادی از زندان متوجه شد که پدر و مادرش جدا شده‌اند و پدرش خانه را فروخته و با زن دیگری ازدواج و آنها را ترک کرده است. او گفت که این اتفاق تأثیر بدی رویش گذاشت و برای اینکه آن را فراموش کند به مشروبات الکلی پناه برد. اما اعتیاد به مشروبات الکلی باعث شد نتواند در شغلی که در هتل به‌ دست آورده بود موفق عمل کند و از آنجا اخراج شد.

مرد جنایتکار ادامه داد: وقتی بی‌کار شدم، به سراغ دوستانم رفتم و چون پولی نداشتم، می‌خواستم از آنها پول قرض بگیرم، اما هیچ ‌کدام از آنها به من کمک نکردند، چون می‌ترسیدند که پولشان را پس ندهم. این اتفاقات باعث شد که از همه متنفر شوم و تصمیم به قتل آدم‌ها بگیرم. قربانی اول را به این دلیل که به من سیگار نداد کشتم. او را به بهانه‌ای به محلی خلوت کشاندم و بعد از تجاوز به او، وی را به درخت بستم و سنگسار کردم. قربانی دوم را که دوست نزدیکم به نام سورش بود، به‌دلیل اینکه به من برای خرید مشروبات الکلی پول نداد به قتل رساندم.

گریش ادامه داد: هر دو را با لذت کشتم و اگر دستگیر نمی‌شدم، تصمیم گرفته بودم هر کسی را که ناراحتم می‌کند با همین روش به قتل برسانم، چون جان انسان‌ها دیگر برایم ارزشی ندارد.

به ‌گفته پلیس، این قاتل سریالی در حالی دستگیر شد که در حال برنامه‌ریزی برای سومین جنایت بود و بعد از اعترافاتش به‌زودی محاکمه خواهد شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها