آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۰
اعطای وام بلاعوض به این گروه از دارندگان خودرو  تا سقف ۵۰ میلیون تومان
بازدید:۱۲۱۳
 سرپرست مدیریت‌بحران استانداری خراسان‌رضوی گفت: در حال رایزنی هستیم تا خودرو‌هایی که هفته گذشته در سیلاب مشهد خسارت دیده‌اند، وام و کمک بلاعوض دریافت کنند.
کد خبر : ۸۸۶۰۹

علی عباسی با اعلام این خبر، اظهار کرد: فرمانداران خسارت‌های واردشده را جمع‌آوری کرده و در حال ارسال به استانداری هستند تا خودرو‌های خسارت‌دیده از سیلاب هفته گذشته، یک پرداخت وام بلاعوض ظرف چند روز آینده داشته باشند.

وی درباره مراحل این طرح بیان کرد: در ابتدا، متقاضیان باید به صورت کتبی تقاضا دهند، پاسگاه محل در یک صورت‌جلسه تایید کند که خودروی متقاضی از سیلاب دچار خسارت شده است، شرکت‌های بیمه میزان خسارات را ارزیابی کنند و سپس فرمانداران با استانداری مکاتبه کرده و فهرست خودرو‌های خسارت‌دیده را اعلام کنند تا به صاحبان خودرو‌های خسارت‌دیده کمک شود.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان‌رضوی ادامه داد: خودرو‌ها برای دریافت خسارت، الزامی مبنی بر داشتن بیمه بدنه ندارند و بودجه‌ای برای پرداخت به خودرو‌های خسارت‌دیده در نظر گرفته شده و برای هر خودرو تا سقف ۵۰ میلیون تومان پرداخت خسارت در نظر گرفته شده است. برای پرداخت خسارت‌های ناشی از تگرگ نیز با سازمان بحران و دیگر مراجع ملی مکاتبه خواهیم کرد، اما هنوز ورود نکرده‌ایم.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها