آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۰
بازدید:۳۳۰۱
صد آنلاین | فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: یک قاچاقچی و ۱۹ خرده‌فروش موادمخدر و معتاد متجاهر در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان جمع‌آوری و دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۸۵۸۴

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ "جعفر عدلی‌مژدهی" در گفتگویی با بیان اینکه موادمخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است، اظهارداشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

 

 

 

 

وی در ادامه با اعلام اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان موادمخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر به مدت ۲ روز در شهرستان صومعه‌سرا اجرا شد، افزود: پلیس در این راستا با انجام تحقیقات و اقدامات فنی صورت گرفته، یک قاچاقچی، ۱۱ خرده‌فروش موادمخدر و ۸ معتاد متجاهر را دستگیر و جمع‌آوری کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا به کشف یک کیلو و ۶۲۶ گرم تریاک، ۱۵ گرم هروئین و ۳۸۵ گرم سایر موادمخدر، ۳ دستگاه ترازوی توزین و تعدادی آلات استعمال اشاره کرد و بیان‌داشت: افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و معتادان نیز به مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ منتقل شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح از همکاری صمیمانه آنها تقدیر و تشکر کرد و اذعان‌داشت: چنین طرح‌هایی در سال جاری ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک به ویژه در زمینه موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها