آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰
بازدید:۱۰۰۶
صد آنلاین | معاون فرهنگی و اجتماعی استان تهران از دستگیری عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان پاکدشت خبر داد.
کد خبر : ۸۸۵۷۸

به گزارش صد آنلاین ،  معاون فرهنگی و اجتماعی استان تهران از دستگیری عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان پاکدشت خبر داد.

 

 

 

سرهنگ‌ هادی حسن زاده شهابی‌ با اعلام جزئیات دستگیری نزاد و درگیری در شهرستان پاکدشت (امروز ۷ خرداد ماه)، گفت: در پی وقوع یک مورد نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از محلات شهرستان و متواری شدن متهمان، موضوع در دستور کار عوامل کلانتری ۱۵ شهرستان پاکدشت قرار گرفت.  وی با اشاره به اینکه به محض وقوع درگیری و نزاع متهمان متواری شده بودن اقدامات اطلاعاتی و پلیسی برای دستگیری متهمان آغاز و با تلاش های شبانه روزی همکاران من در کلانتری ۱۵ جیتو، ۵ نفر از عاملان اصلی نزاع در چندین عملیات پلیسی در نقاط مختلف شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی های بعمل آمده مشخص شد که علت وقوع این نزاع دسته جمعی، مشاجره چند جوان باهم بود، یاد آور شد: درگیری و نزاع بین افراد به دفعات در گوشه و کنار شهرها اتفاق می افتد. پیچیدگی ها و استرس‌های زندگی یکی از علل عمده تنش‌ها محسوب شده و عدم توانایی برخی از انسان ها در کنترل خشم و عصبانیت بعضا می‌تواند به حوادث ناگواری منتهی شده و آینده فرد و نزدیکان وی را تحت تاثیر قرار دهد و باید مردم را به حفظ آرامش و خونسردی در مواجه با رویدادهای اجتماعی دعوت کرد. سرهنگ حسن زاده شهابی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از اعمال مجرمانه مراتب را از طریق ۱۱۰ به پلیس گزارش نمایند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها