آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۵
اتهام جنجالی سرمربی حریف پرسپولیس به سرخ ها
بازدید:۸۵۸
سرمربی تیم استقلال خوزستان در تازه ترین مصاحبه خود مدعی شد داور دیدار این تیم در برابر پرسپولیس امنیت جانی نداشت و به همین خاطر سوت‌هایش در نیمه دوم تحت تاثیر قرار گرفت.
کد خبر : ۸۸۵۲۱

پرسپولیس در یک بازی جنجالی در حالی که در نیمه نخست ۳ گل از تیم استقلال خوزستان خورد، در نیمه دوم ۴ گل به تیم حریف زد و بازی را به سود خود به پایان برد تا به صدر جدول برگردد. در پایان این بازی کادر فنی تیم استقلال خوزستان به شدت به نحوه قضاوت کوپال ناظمی معترض بود.


با گذشت چند روز از این بازی باز هم سرمربی تیم استقلال خوزستان صحبت‌هایی را علیه داور بازی مطرح کرد و گفت داور امنیت جانی نداشت و به همین خاطر سوت‌هایش در نیمه دوم تحت تاثیر قرار گرفت.

سیروس پورموسوی در تازه ترین مصاحبه اش این گونه حرف زد:  ما نامه می‌زنیم، جواب نمی‌دهند. ما با تیم شمالی بازی داریم، داور شمالی می‌گذارند. با تیم تهرانی بازی داریم، داور تهرانی می‌گذارند. بازی نساجی و ذوب آهن ۴ هفته پیش در اصفهان برگزار شد اما گفتند داور چهارم خوزستانی است و بلافاصله هم عوض شد؛ اگر قرار بر رعایت قانون است، این موضوع چه فرقی می‌کند؟ داور اگر در ورزشگاه ازادی تامین جانی نداشته باشد، قضاوتش با مشکلات زیادی همراه می‌شود.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها