۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
گزینه محبوب استقلال پیشنهاد اروپایی دارد
بازدید:۵۲۳
مهدی قایدی در حال بررسی یک پیشنهاد اروپایی است و شاید در پایان فصل با رضایت باشگاه شباب الاهلی پیراهن یک تیم پرتغالی را برتن کند.
کد خبر : ۸۸۵۰۲

مهدی قایدی یک فصل دیگر با شباب الاهلی قرارداد دارد و طبیعتا برای حضور در تیم جدید باید با باشگاه اماراتی هماهنگی‌های لازم را انجام دهد. در حالی که گفته می‌شود تیم‌های استقلال و الوحده در تلاش برای جذب این بازیکن هستند، خبر می‌رسد مدیر برنامه‌های مهدی قایدی صحبت‌هایی با باشگاه اسپورتینگ برای جذب مهدی قایدی داشته است.


پیش از این صحبت‌هایی مبنی بر حضور مهدی قایدی در تیم پورتو به جای مهدی طارمی مطرح شده بود که این خبر نه از سوی کونسیسائو تایید شده بود و نه پورتو و مشخص شد این باشگاه برای جذب مهدی قایدی برنامه ریزی نکرده است.در حال حاضر هم مهدی قایدی از سوی مدیر برنامه‌هایش به تیم اسپورتینگ پیشنهاد شده است و باید منتظر ماند و دید که سرمربی این باشگاه چه تصمیمی برای این بازیکن می‌گیرد. اسپورتینگ شب گذشته در دیدار پایانی جام حذفی دربرابر پورتو دو بر یک شکست خورد و جام را از دست داد. زننده یکی از گل‌های پورتو در این بازی مهدی طارمی بود.

مهدی قایدی در دو فصل اخیر برای تیم‌های استقلال و اتحاد کلبا قرضی بازی کرد. او یک فصل دیگر با تیم شباب الاهلی قرارداد دارد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها