آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹
بازدید:۳۱۶
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت:‌ ۳ قاتلی که در درگیری و پس از ارتکاب قتل متواری شده بودند به دام پلیس افتادند.
کد خبر : ۸۸۴۶۵

به گزارش صد آنلاین ،  رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه به رکنا گفت:‌ ۳ قاتلی که در درگیری و پس از ارتکاب قتل متواری شده بودند به دام پلیس افتادند.

 

 

 

 

 

 

علی کرمی اظهار کرد: پس از وقوع ۳ مورد درگیری منجر به تیراندازی و قتل در حوزه کلانتری‌های ۱۷ بعثت و ۱۸ سجادیه کرمانشاه ، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه هر ۳ قاتل متواری در شهرهای کرمانشاه و هرسین شدند. رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه قاتلان متواری، هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی به عمل آمد و کارآگاهان طی عملیات‌هایی جداگانه موفق به دستگیری این افراد شدند. وی با اشاره به انتقال متهمان به این پلیس، یادآوری کرد: افراد دستگیرشده در بازجویی‌ها علی‌رغم انکارهای اولیه درنهایت به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را از این اقدام اختلافات ملکی با افراد مقتول عنوان کردند. کرمی در پایان با اشاره به کشف ۳ قبضه اسلحه از قاتلان دستگیرشده، گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها