۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۸
بازدید:۱۱۷
صد انلاین | سازمان هواشناسی با اعلام‌ بارش امروز باران در ۱۸ استان و تا آخر هفته برای برخی مناطق، شروع افزایش دما از سه شنبه را پیش بینی کرد.
کد خبر : ۸۸۴۶۴

به گزارش صد آنلاین ، سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز استان‌های گیلان، مازندران، شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، نقاطی از استان‌های اردبیل، گلستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، مرکزی، سمنان، شمال استان‌های اصفهان و یزد، جنوب استان ایلام و ارتفاعات استان‌های خوزستان و چهار محال و بختیاری، باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید روی می دهد.

 

 

 

براساس این گزارش، فردا هم علاوه بر این مناطق، ارتفاعات البرز مرکزی هم بارانی خواهد بود و چهارشنبه و پنجشنبه نیز در ارتفاعات البرز مرکزی و برخی نقاط در شمال غرب ، رگبار و رعد و برق پراکنده روی می دهد و در بقیه مناطق ایران جوی آرام برقرار می‌شود. جمعه نیز در بیشتر مناطق ایران جوی آرام برقرار خواهد بود.

طی پنج روز آینده مناطقی از شمال شرق و شرق به‌ویژه در نوار شرقی و منطقه زابل وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

از سه شنبه در نیمه غربی و دامنه های جنوبی البرز به‌ویژه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و از پنجشنبه در نیمه شرقی روند افزایش دما شروع می‌شود.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها