۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۹
بازدید:۳۹۲
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از بازداشت دو نفر شرور و اراذل و اوباش که برای مردم ایجاد مزاحمت و عربده‌کشی می‌کردند، خبر داد.
کد خبر : ۸۸۴۳۹

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از بازداشت دو نفر شرور و اراذل و اوباش که برای مردم ایجاد مزاحمت و عربده‌کشی می‌کردند، خبر داد.

 

 

 

 

سرهنگ محمد گل‌محمدزاده در این‌باره اظهار کرد: به‌دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد شرارت و درگیری با سلاح سرد (قمه) و ایجاد رعب و وحشت و عربده‌کشی در پارک شهر بجنورد، مأموران کلانتری ۱۱ به محل اعزام شدند. با حضور ماموران مشخص شد دو نفر شرور که از اراذل و اوباش سابقه‌دارند با عربده‌کشی و تهدید مردم با سلاح سرد سبب ایجاد رعب و وحشت اهالی شدند و با تلاش ماموران انتظامی این افراد در محل دستگیر شدند. وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و گردن‌کشان تأکید کرد و از مردم خواست جوانان خود را از عواقب حمل، نگهداری و استفاده از سلاح گرم و سرد آگاه کنند. به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی، وی همچنین از حضور و اقدام به‌موقع ماموران کلانتری ۱۴ بجنورد در نجات از مرگ یک دختر جوان خبر داد. گل‌محمدزاده گفت: درپی وصول خبری مبنی بر اقدام آسیب زدن یکی از شهروندان، ماموران کلانتری ۱۴ بجنورد به محل اعزام شدند و دختر جوانی را که قرص مصرف کرده بود، در حالت بیهوش مشاهده کردند. وی افزود: پلیس قبل از رسیدن عوامل امدادی، ضمن باز کردن راه تنفسی، با برقراری تماس دوباره با عوامل اورژانس و حضور و اقدام به‌موقع، این فرد را از مرگ نجات داد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها