آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۹
بازدید:۱۷۹
صد انلاین | فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند سارقان مسلح با ۲۵ فقره سرقت در عملیات مقتدرانه پلیس آگاهی در شهرستان کارون بر داد.
کد خبر : ۸۸۴۳۸

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند سارقان مسلح با ۲۵ فقره سرقت در عملیات مقتدرانه پلیس آگاهی در شهرستان کارون بر داد. سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه منزل، احشام، آرایشگاه‌های زنانه، جاده‌ای و معابر در چند شهرستان خوزستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 

 

 

 

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت‌های مسلحانه پلیس آگاهی استان با رصد اطلاعاتی گسترده هویت و محل اختفای اعضای باند ۴ نفره سارقان مسلح را در شهرستان کارون شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی پس از تعقیب و مراقبت در عملیات مقتدرانه و منسجم آنها را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح کلاشینکف، ۲ دستگاه خودروی پژو پارس و تعدادی پلاک سرقتی کشف شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۲۵ فقره سرقت مسلحانه اعتراف کردند. سردار میر فیضی با عنوان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تاکید کرد: پلیس با تلاش شبانه‌روزی با مخلان امنیت برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها