۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۰
بازدید:۵۳۶
صد آنلاین | رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری شروری که با قمه‌کشی و ایجاد نزاع اقدام به برهم زدن نظم عمومی کرده بود، خبر داد.
کد خبر : ۸۸۴۳۵

به گزارش صد آنلاین ، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری شروری که با قمه‌کشی و ایجاد نزاع اقدام به برهم زدن نظم عمومی کرده بود، خبر داد.

 

 

 

 سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: به‌دنبال قدرت نمایی یکی از اراذل و اوباش محله نعمت آباد که اقدام به قمه کشی و برهم زدن نظم عمومی کرده بود، دستگیری وی در دستورکار ماموران پلیس پیشگیری تهران بزرگ قرار گرفت. وی با بیان اینکه متهم با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، افزود: متهم  قبل از حضور ماموران پلیس  از محل متواری شده بود. در همین راستا نیز ماموران با ترفندهای نوین  پلیسی موفق به موقعیت‌یابی متهم شده و موفق شدند که با اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه این فرد را مورد شناسایی قرار دهند. قاسم‌پور با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای مربوطه اخذ شد، گفت: ماموران در یک عملیات منسجم پلیسی متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.  رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهم به اتهام درگیری دسته جمعی، تهدید و ورود به عنف و تخریب خودرو، تحت تعقیب بود، گفت: این فرد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت و تخریب خودرو شهروندان اعتراف کرد. در ادامه نیز برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص درحال انجام است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها