آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۰
بازدید:۲۲۶
صد آنلاین | سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ۱۶ نفر در حادثه آتش سوزی در باشگاه ورزشی بانوان در خیابان خاقانی اصفهان نجات یافتند.
کد خبر : ۸۸۴۳۰

به گزارش صد آنلاین ، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ۱۶ نفر در حادثه آتش سوزی در باشگاه ورزشی بانوان در خیابان خاقانی اصفهان نجات یافتند.

 

 

 

محمد شریعتی اظهار کرد: حادثه آتش سوزی ساعت ۱۲ و ۴۲ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان گزارش شد. وی با بیان اینکه این آتش سوزی در باشگاه ورزشی خانم‌ها در خیابان خاقانی اتفاق افتاد، ادامه داد: سه دقیقه پس از اعلام، نیروهای امدادی از ایستگاه شماره یک به محل اعزام شدند و پس از آن نیروهای ایستگاه‌های ۱۱، سه، ۲۰ و پنج هم با خودروی دستگاه تنفسی اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه با توجه به تحقیقات میدانی ۱۶ نفر از خانم های ورزشکار در این باشگاه حضور داشتند که به حیات خلوت پشت باشگاه پناه آورده بودند، افزود: پس از مهار حریق و ایمن سازی محیط در کمترین زمان این افراد از باشگاه خارج شدند. وی اضافه کرد: در حال حاضر ایمن‌سازی محل و علت یابی در دست اقدام است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها