آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰
حمله ناگهانی مدیر محبوب استقلال به پرسپولیس
بازدید:۷۸
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال می‌گوید یکسری غیر استقلالی فضای هواداری استقلال را به دست گرفته‌اند و هر طوری دوست داشته باشند به افکار هواداران جهت می‌دهند.
کد خبر : ۸۸۴۰۶

استقلال در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ برتر، پس از تساوی برابر نساجی، صدر جدول رده‌بندی را از دست داد. آبی‌ها اعتقاد دارند که در این مسابقه یک خطای پنالتی به روی آرش رضاوند اعلام نشده که برخی از کارشناسان داوری نیز این موضوع را تأیید کرده‌اند.


در همین خصوص، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق استقلال، درباره شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر به گفت: «استقلال شانس خوبی دارد و نباید اصلا ناامید باشد. اول فصل کسی امید داشت استقلال به صدر جدول برسد و ۲۱ هفته بالا بماند؟ هیچکس. همه می‌گفتند این تیم سوم و چهارم می‌شود. پرسپولیس، سپاهان و تراکتور همه مهره‌ها را جذب کردند و دست نکونام و تیمش خالی ماند. حتی می‌گفتند اگر بتوانند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بگیرند شاهکار کرده‌اند. الان که سهمیه گرفته‌اند. از نظر من تا همین‌جا استقلال قهرمان است. از اینجا به بعد هم هر اتفاقی بیفتد، چیزی از ارزش‌های تیم کم نمی‌کند.»

وی درباره فضای هواداری و بعضی اعتراض‌ها پس از دیدار با نساجی تصریح کرد: «متاسفانه این جو وجود دارد. شما به حریف نگاه کنید. بدترین بازی را کنند ولی یک صحنه مشکوک داوری باشد، همه کار می‌کنند تا کمیته داوران و فدراسیون را تحت فشار قرار دهند ولی در استقلال چطور؟ پنالتی ما را در بازی نساجی ندیدند. بعد آن پنالتی را برای پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گرفتند و به بازی برگشت. بعد هوادار ما به جای اینکه دنبال حق تیم و باشگاه باشد، به سرمربی و بازیکن حمله می‌کند. برای همین چیزهاست که می‌بینم در سال‌های گذشته حریف مدام قهرمان شده و ما فقط یک جام برده‌ایم. البته بنده اعتقاد دارم یکسری غیر استقلالی فضای هواداری استقلال را به دست گرفته‌اند و هر طوری دوست داشته باشند به افکار هواداران جهت می‌دهند. حرف من با هواداران واقعی استقلال است. الان تیم نیاز به حمایت دارد. تا اینجا هم عالی بوده است. یادتان رفته که اول فصل می‌گفتند تیم سهمیه بگیرد شاهکار کرده؟ حداقل روی حرف خودتان باشید و از تیم حمایت کنید.»

فتح‌الله‌زاده درباره اتفاقات هفته بیست و هشتم گفت: «چرا درباره این هفته صحبت کنیم؟ درباره کل فصل حرف بزنیم. چند بازی داوران به نفع پرسپولیس اشتباه غیرعمدی کرده‌اند؟ تعدادش از دست ما خارج شده است. در فوتبالمان مهندسی کارشناسان داوری ندیده بودیم که خداراشکر دیدیم. یک عده کارشناس از اول فصل تمام تصمیمات اشتباهات داوران درباره پرسپولیس را تایید و برعکس برای استقلال را رد کرده‌اند! من اسم این کار را مهندسی می‌گذارم. امیدی هم ندارم VAR بیاید و مشکلات حل شود چون همین‌ها قرار است آن زمان هم باشند.»

مدیرعامل سابق استقلال اضافه کرد: «وقتی می‌گوییم نمی‌خواهند استقلال و نکونام قهرمان شود می‌گویند نه این چه حرفی است. واضح است نمی‌خواهند. پنالتی محرز روی رضاوند را نمی‌گیرند. خب چه کاری است؟ جام را اول فصل به حریف بدهید و تیم‌های دیگر اینقدر سرکار نباشند. به دوستان برنخورد چون دارم واقعیت را می‌گویم.»

وی در پایان توضیح داد: «بچه‌ها ناامید نباشند. من معتقدم خدای جای حق نشسته و خودش این بی‌عدالتی‌ها را می‌بیند. انشالله که عدالت رعایت شود و استقلال به حقش که قهرمانی است برسد. اگر هم نرسید شک نکنید قهرمان است چون نخواستند قهرمان شود. متاسفم که بگویم بعضی داوران روی علایق رنگی سوت می‌زنند. الان نمی‌توانم زیاد حرف بزنم. انشالله به وقتش. حرف من با طرفداران این است استقلال اول بشود آخر بشود، دوستش داشته باشیم. از هواداران فهمیم استقلال تقاضا دارم تا آخرین لحظه و آخرین دقیقه پای تیم بمانند و حمایت کنند. بعد از آن هر نتیجه‌ای حاصل شد، با هم حرف‌ می‌زنیم. من در پایان از آقای تاج هم تقاضا دارم این دو هفته خودش به استادیوم برود تا حقی از هیچ تیمی ضایع نشود. نظارت‌ها دقیق باشد تا حداقل در این دو هفته باقی مانده اتفاقی به نفع تیمی رخ ندهد.»

21025/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها