آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵
خبرهای بد و عجیب از استقلال و جواد نکونام
بازدید:۱۲۴۹
استقلال با تساوی در برابر نساجی صدر جدول را در پایان هفته بیست و هشتم از دست داد و این یکی از اتفاقات تلخ در فصل جاری برای آبی ها بود.
کد خبر : ۸۸۳۰۹

استقلال در بازی با نساجی بر خلاف بازی های گذشته خیلی نتوانست دروازه حریف را تهدید کند و موقعیت های نصف و نیمه این تیم هم از بخت بد آبی ها تبدیل به گل نشد.


در هفته های اخیر اتفاقات هم علیه استقلال بوده است. مصدومیت بازیکنان کلیدی استقلال در هفته های پایانی در نهایت خود را نشان داد و صدرنشینی را از آبی ها گرفت.

بعد از جدایی سعید مهری که بر خلاف میل باطنی جواد نکونام رخ داد کوین یامگا مصدوم شد. همان بازیکنی که اگر در بازی با مس رفسنجان حاضر بود بر خلاف صالح حردانی توپ را به گل تبدیل می کرد و شاید استقلال از جام حذفی کنار نمی رفت. بعد از کوین یامگا نوبت به مهدی مهدی پور رسید که رباط پاره کرد و استقلال بعد از پنالتی زن ایستگاهی زن خود را هم از دست داد.

به این مصدومیت ها آسیب دیدگی آرمین سهرابیان و محمدحسین مرادمند هم اضافه شد. دو بازیکن تاثیر گذار در خط دفاع که به خوبی بازیسازی را بلد بودند؛ به خصوص آرمین سهرابیان که غیب او در بازی با نساجی به خوبی به چشم آمد. در هفته های اخیر بی تعارف اتفاقات ناگوار هم علیه استقلال و جواد نکونام بودند و این در از دست رفتن صدرنشینی بی تاثیر نبود.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها