آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۷
بازدید:۴۹۵
کمک داور سابق فوتبال کشورمان گفت: در حال حاضر در استرالیا هستم اما امیدوارم آخرین داور بالای ۴۵ سال باشم که از قضاوت در ایران محروم می‌شود.
کد خبر : ۸۸۳۰۰

محمدرضا منصوری کمک داور ایرانی که سابقه حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ را در کارنامه خود دارد صحبت‌های جالبی درباره فساد در فوتبال را مطرح کرده است.


گزیده صحبت‌های منصوری کمک داور بین‌المللی سابق کشورمان را با فارس درباره فساد در فوتبال و پیشنهاد رشوه را در زیر بخوانید:

{سفر به استرالیا} چند روزی است که به این کشور سفر کرده‌ام تا کارهای مربوط به اقامت فرزندانم و ثبت نام مدارس را انجام بدهم.

{قضاوت در استرالیا } تازه به استرالیا آمده‌ام و باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

{مشکل قضاوت برای داوران بالای ۴۵ سال} احساس می‌کنم این قانون بیشتر برای داوران است نه کمک داوران. علیرضا فغانی هم نه تنها در استرالیا بلکه به هرجای دیگر دنیا می‌رفت، برخلاف ایران می‌توانست قضاوت کند و مشکلی نداشت.

{ماجرای پیشنهاد رشوه و خداحافظی افشاریان} نمی‌توان در این مورد قاطعانه و صد در صد صحبت کرد زیرا سند و مدرکی نیست. به قول مهدی تاج این مسائل نیز در حد اتهام است و پس از رای دادن دادگاه صالحه راحت‌تر می‌توان صحبت کرد اما خدا را قسم می‌خورم که به من کسی پیشنهادی نداده است. شاید یکی از دلایلی که این پیشنهادات را به من ندادند توصیه‌ناپذیر بودنم است.

{ماجرای رشوه ۱۰ سکه به سیدعلی} این بازی مربوط به استانی است که مسائلی درمورد آن مطرح شده است. پس از مصاحبه سیدعلی نیز با پیگیری مهدی تاج از آن باشگاه رفت و اکنون نمی‌دانم این فرد کجا مشغول است. البته سیدعلی این سکه‌ها را نپذیرفت و خیلی زود هم مراجع ذی‌ربط را در جریان گذاشت. در آن زمان حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون بود که این فرد نیز در همان زمان از ریاست هیات جدا شد و پس از مدتی به عنوان مدیرعامل یکی از باشگاه‌های استان انتخاب شد.

21025/خ

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها