آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۵
بازدید:۶۲۰
صد آنلاین | سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه به نقل از منابع امنیتی مدعی شد که ارتش این رژیم آماده عقب‌ نشینی از گذرگاه رفح است.
کد خبر : ۸۸۲۵۸

 

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از ایرنا از الجزیره، سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابع امنیتی مدعی شد که ارتش این رژیم آماده عقب نشینی از گذرگاه رفح که حدود سه هفته پیش کنترل آن را به دست گرفته بود به دلیل ملاحظات سیاسی و امنیتی است.

 

 

 

 

 

 

از طرف دیگر کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز به نقل از مقامات ارشد این رژیم مدعی شد که دیگر هیچ شکافی بین (رژیم) اسرائیل و آمریکا در مورد عملیات رفح وجود ندارد.

اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه پیش تر گفته بود که بیش از ۲۰ هزار بیمار مبتلا به سرطان، بیماری‌های قلبی و خونی در شرایط غیرانسانی به دلیل اشغال، محاصره و جنگ نابودی غیرنظامیان در غزه در انتظار باز شدن گذرگاه رفح هستند.

وی درحالیکه از جامعه جهانی خواست تا با مداخله خود قربانیان را از عوارض و مرگ نجات دهند، تأکید کرد که حملات رژیم صهیونیستی به مراکز بهداشتی و درمانی آنها را ناکارآمد کرده است.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی»، جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران وحشیانه این منطقه است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها