آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
بازدید:۵۵۱
صد آنلاین | مقاومت اسلامی فلسطین از ضربه سنگنین رزمندگان مقاومت به صهیونیست‌ها و هلاکت و به ارسارت در آمدن چند نظامی صهیونیستی در شمال نوار غزه خبر داد.
کد خبر : ۸۸۲۴۵

به گزارش صد آنلاین ، «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های القسام در پیام صوتی از هلاکت و اسارت چند نظامی صهیونیست در درگیری‌های جدید شمال غزه خبر داد. 

 

 

 

 

 

 

 

وی افزود: رزمندگان مقاومت عصر شنبه در شمال نوار غزه توانستند در یک عملیات کمین پیچیده چند نظامی اسرائیلی را کشته یا زخمی کرده و یا اسیر کنند. 

 سخنگوی گردان‌های القسام با انتشار ویدیویی اعلام کرد: مجاهدان این گردان‌ها عصر شنبه نیروهای صهیونیستی را به سمت یک تله  در یک تونل در اردوگاه جبالیا کشانده و ضمن درگیر شدن با آن‌ها از نقطه صفر، همه آنها را به قتل رسانده و زخمی کرده و آنها را به اسارت گرفته‌اند.

سخنگوی القسام همچنین اعلام کرد، رزمندگان مقاومت فلسطین همچنین طی بیش از دو هفته در رفح و بیت حانون ده‌ها عملیات علیه نظامیان صهیونیست انجام دادند. 

ابوعبیده با  اعلام اینکه «دشمن به سیاست کورکورانه و بیهوده در انتقام و تخریب ادامه می‌دهد» تصریح کرد: رژیم صهیونیستی از شکست به شکستی دیگر منتقل می شود و به دنبال دستاوردهای پوچ و بیهوده است تا کشتارهای خود را علیه ملت ما توجیه کند.

وی افزود: مجاهدان فلسطینی در همه محورهای نبرد در نوار غزه در حال دادن درسی فراموش نشدنی به اشغالگران صهیونیست هستند و از سرزمین خود دفاع می‌کنند. 

منبع: تسنیم

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها