آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
بازدید:۲۵۷
صد آنلاین | جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: بارش باران و لغزندگی جاده در محدوده گردنه اسدآباد موجب واژگونی و مرگ راننده کامیون و مصدومیت سرنشین این خودرو شد.
کد خبر : ۸۸۲۳۶

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از ایرنا، سرهنگ «ارسلان سرمدی» شنبه شب افزود: تردد با سرعت غیرمطمئن در جاده بارانی و لغزنده و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه عامل بروز این سانحه جاده‌ای بوده است.

 

 

 

وی اضافه کرد: گردنه اسدآباد به طول ۱۵ کیلومتر، طولانی ترین گردنه کشور محسوب می‌شود که برای ایمن سازی آن اقدامات خوبی صورت گرفته است؛ پیش‌تر شاهد بروز تصادفات بیشتر رخ به رخ، خروج خودرو از مسیر اصلی و سقوط به دره نیز در این گردنه بودیم که با ایمن سازی انجام شده، حوادث آن به طور محسوسی کاهش یافته است.

سرهنگ سرمدی افزود: نصب نیوجرسی و جدا کننده، ایجاد شانه خاکی، خط کشی و نصب روشنایی موجب کاهش آمار تصادفات در این گردنه شده است.

وی گفت: ۲ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۳ بی توجهی به جلو و رعایت نکردن حق تقدم بیشترین سهم را در بروز سوانح فوتی و جرحی استان همدان داشته است.

سرهنگ سرمدی افزود: ۶۵ درصد سوانح جاده‌ای این استان مربوط به خودروی سواری، ۱۱ درصد کامیون، ۱۰ درصد وانت و مابقی سایر وسایل نقلیه است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها