۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶
جواد نکونام بعد از بازی به شدت از یک نفر شاکی بود
بازدید:۷۴۰
اخبار رسیده از ورزشگاه وطنی قائمشهر مشخص می‌کند جواد نکونام بعد از بازی به شدت از یک نفر شاکی بود.
کد خبر : ۸۸۰۶۵

سرمربی تیم استقلال که از نتیجه رقم خورده در ورزشگاه آزادی تهران خبردار شده بود پس از پایان دیدار و بازگشت به رختکن به شدت از اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان عصبانی به نظر می‌رسید.


جواد نکونام که با تساوی تیمش در قائمشهر و پیروزی پرسپولیس در تهران صدر جدول را از دست داده بود با دوستان و نزدیکانش در رختکن از اتفاقات رقم خورده در نیمه دوم بازی پرسپولیس صحبت می‌کرد.

نکونام که صحنه خطای بازیکن استقلال خوزستان و دریافت کارت زرد دوم را در گوشی موبایل دیده بود از تصمیم داور بازی تهران (کوپال ناظمی) ابراز تعجب کرده به شدت از اتفاقات رخ داده شاکی شد. او نسبت به اتفاقات داوری در طول هفته‌های گذشته به شدت شاکی بود و به همین دلیل تصمیم گرفت در نشست خبری پایان بازی صحبت‌هایی را مطرح کند که حالا گفته می‌شود قرار است باشگاه پرسپولیس از او به همین دلیل شکایتی را به کمیته انضباطی بفرستد.

سرمربی تیم استقلال در هفته‌های گذشته بارها نسبت به وضعیت قضاوت‌ها انتقاد کرده و معتقد بود به شکلی محسوس اتفاقاتی در جریان مسابقات رخ می‌دهد که در نهایت تیم استقلال ضرر خواهد کرد.

ناگفته نماند؛ تیم‌های پرسپولیس و استقلال در پایان هفته بیست و هشتم جای خود را در صدر جدول تغییر داده و حالا پرسپولیس با ۶۲ و استقلال با ۶۱ امتیاز در رده‌های اول و دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارند.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها