آخرین اخبار
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰
بازدید:۹۲۴
صد آنلاین | اسرار قتل ۴ دختر جوان در یکی از شهر‌های اوگاندا با دستگیری یک راننده تاکسی فاش شد. این مرد اعتراف کرده که با کمک همدستانش، دختران را ربوده و پس از اجرای نقشه شوم‌شان آن‌ها را به قتل می‌رساندند.
کد خبر : ۸۸۰۴۹
 
 

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از فرارو، چند ماه پیش، پلیس در جریان کشف جسد دختری جوان در شهر روکیگا در اوگاندا قرار گرفت. بررسی‌های اولیه از این حکایت داشت که دختر جوان ابتدا هدف تجاوز قرار گرفته و پس از سرقت اموالش، خفه شده است. در ادامه معلوم شد که این دختر چند روز پیش از خانه خارج و ناپدید شده و خانواده‌اش پلیس را در جریان ناپدید شدن او قرار داده بودند.

 

 

 


 در تحقیقات بعدی پلیس معلوم شد که مقتول آخرین بار پس از خروج از خانه سوار بر یک تاکسی تلفنی شده بود. در حالی که تحقیقات برای شناسایی راننده تاکسی آغاز شده بود، اجساد ۳ دختر دیگر نیز در نقاط مختلف شهر و حتی در بیرون شهر در میان بوته‌ها کشف شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که همگی آن‌ها هدف تجاوز قرار گرفته و سپس کشته شده بودند.

2050418_235

پلیس که مطمئن بود تمامی قتل‌ها به هم ارتباط دارند، تحقیقات خود را ادامه داد و توانست رد یک راننده تاکسی را در این جنایات پیداا کند. این مرد ۳۲ ساله که کایزاک نیاگابا نام دارد و راننده تاکسی تلفنی است از طریق ردیابی گوشی موبایل یکی از قربانیان به نام ناسالی جنینا، شناسایی شد و در مخفیگاهش از سوی پلیس بازداشت شد.

در بازجویی‌ها، پلیس متوجه شد که او با چند نفر از دوستانش باندی تشکیل داده بودند و دختران جوان را سوار تاکسی می‌کردند و در بین راه آن‌ها را می‌ربودند. آن‌ها طعمه‌هایشان را به مناطق خلوت و حاشیه شهر برده و به آن‌ها تجاوز می‌کردند و با کشیدن پلاستیک بر سرشان آن‌ها را خفه می‌کردند. اعضای این باند سپس اموال قیمتی قربانیان را سرقت کرده و اجساد را در گوشه‌ای از شهر و یا در بین بوته‌ها رها می‌کردند.

با دستگیری ایزاک و اعتراف او به قتل ۴ دختر، تحقیقات برای دستگیری سایر اعضای باند و شناسایی قربانیان دیگر ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها